Chceš byť sexi a prekypovať zdravím? Pridaj sa k Evelyn

Nikola Danišová

Každý potrebuje v ceste za svojím cieľom povzbudiť. Ak držíte s Evelyn, potešte ju a vyjadrite jej podporu.

Chceš byť sexi a prekypovať zdravím? Pridaj sa k Evelyn
16. JUN 2016

Dlhá cesta za cieľom           

Každý z nás má nejaký cieľ a snaží sa ho dosiahnuť. Takýto cieľ môže byť menší, ktorý zvládneme za krátku dobu, no existujú aj oveľa náročnejšie, ktoré sú behom na dlhú trať. Evelyn sa rozhodla, že sa na takúto cestu podujme a začala radikálne meniť svoj život. So značnou nadváhou a zdravotnými problémami už slovenská komička jednoducho žiť nechce. Aj my sme vyjadrili Evelyn podporu a zdokumentovaním jej chudnutia sa zároveň snažíme motivovať aj iných. Urobiť takýto zásadný krok chce veľa odvahy a najmä pevnej vôle. Evelyn ju našla a už takmer dva mesiace sa drží naozaj statočne.

Evelyn v tom nie je sama    

Evelyn sa rozhodla do pol roka schudnúť 20 kg. Výsledky sú na mladej komičke naozaj viditeľné. Už teraz výrazne schudla. Ako sama hovorí, je to pre ňu ťažké, pretože chudnutie a úplná zmena životného štýlu si vyžadujú veľa síl. Na druhej strane to však za to stojí. Teší sa z toho, že sa cíti lepšie po fyzickej i psychickej stránke.

Evelyn v tom však nie je sama. Do redakcie nám začali chodiť komentáre a e-maily, v ktorých čitatelia komičku horlivo povzbudzujú a vyjadrujú jej podporu. Preto ak aj vy držíte spolu s Evelyn, môžete jej vyjadriť podporu TU.

  • „Ahoj, Evelyn, držím palce. Ja sa tiež snažím schudnúť. Kvôli zdravotným problémom je pre mňa vhodný pilates, tak sa snažím pustiť do cvičenia,“ píše Evelyn Marcela Kováčiková.
  • Evelyn sa dostalo, napríklad aj takejto peknej podpory od Evky Vargovej: „Drž sa, len tak ďalej! Si šikovná, krásna, inteligentná baba...“

Motivuje aj iných     

Evelynino chudnutie nemá vplyv len na ňu samotnú. Vďaka jej odhodlaniu zmeniť svoj život, sa mnoho našich čitateľov rozhodlo zabojovať tiež a zapojili sa do výzvy „Schudni s Evelyn“. V tejto rubrike uverejňujeme články, na ktorých spolupracujeme s rôznymi odborníkmi, ktorí radia pri chudnutí aj samotnej Evelyn. Mnoho čitateľov nám píše, že začalo s tréningovým plánom spolu so známou komičkou a už vidia aj výsledky. Všetkým držíme palce! Ak sa s nami chcete podeliť o svoj úspech a podporiť Evelyn, budeme radi.

  • K Evelyn sa pripája aj Eva Kicková: „Dnešným dňom sa pripájam. Som tri týždne po laparoskopii a dúfam, že už môžem začať aj cvičiť. Aj ja musím so sebou konečne niečo robiť, už som z mojej obezity znechutená. Idem do toho! Verme si!“

Ľudia, ktorí čítali tento článok, zaujímajú sa tiež o: 

Letné smoothies, ktoré si zamilujeteLetné smoothies, ktoré si zamilujete

Nič v lete neosvieži a nezasýti lepšie ako ovocie a zelenina. Ak ich vhodne skombinujete, môžete sa tešiť na nezabudnuteľné variácie.

 

Zdravá strava je pri chudnutí základ. ako ju mať vždy poruke?Zdravá strava je pri chudnutí základ. Ako ju mať vždy poruke?

Zdravé a chutné jedlo je pri zhadzovaní prebytočných kíl kľúčové.

 

Evelyn má za sebou už druhý cheat day. skúste to aj vy!Evelyn má za sebou už druhý cheat day. Skúste to aj vy!

Evelyn chudne piaty týždeň a už dvakrát absolvovala cheat day. Čo to je a prečo si „podvádzací deň“ dopriať? 


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Chceš byť sexi a prekypovať zdravím? Pridaj sa k Evelyn

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2918
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.