Ešte stále stíhaš - pridaj sa do REŠTART VÝZVY, začať môžeš kedykoľvek

Mám radosť z toho, že môžem pokračovať

Evelyn

Prvá väčšia kríza prišla, keď som sa učila na štátnice. Jednoducho som porušila jedálniček a necvičila. 

Mám radosť z toho, že môžem pokračovať
19. JUL 2016

Zlyhania sú súčasťou života, ale netreba im podľahnúť

Mozog spaľuje pri učení veľa energie a má, ako keby podvedome, stále chuť na sladké a tendencie jesť. Jednoducho tak sa dobíja energiou. Mala som krízy a aj som viackrát porušila jedálniček. Týždeň pred štátnicami bol pre mňa výnimkou. Neprejedala som sa síce stále, dodržiavala som stanovený jedálniček, ale prišla situácia, že som si musela dať kúsok sladkého.

„Vybielenie“ chladničky sa nekonalo

Počas učenia som si dala 2 – 3 cukríky, ale potom mi z nich bolo aj tak ťažko. Po štátniciach cez víkend som si dopriala tortu a aj chlebíčky, ale hneď od pondelka som si stanovila detox. Už nemám normálnu stravu z krabičkovej diéty, ale chodí mi od nich detox program. Urobila som to preto, lebo som si bola vedomá toho, že som to prehnala. Vedela som, že tento rok ma čakajú štátnice a všetko s tým súvisiace, ale o rok to už tak nebude. Keďže som jedálniček porušila, musím teraz staviť na stravu, ktorá bude výživná a diétna.

Týždňová pauza od tréningu bez následkov a výčitiek

Týždeň som cvičiť nechodila, bola som vkuse zahrabaná v knihách. Vstávala som ráno o siedmej a učila sa dovtedy, kým to išlo. Poviem pravdu, že som nemala energiu. Chcelo sa mi spať. Počas prvého týždňa som si bola zacvičiť, ale počas druhého som už nerobila vôbec nič. Dostala som sa do stavu, že som nechcela odísť z domu a iba som sa učila. Z toho dôvodu musím viac drieť v posilňovni teraz.

Stále mám pred sebou cieľ, a preto nemám výčitky. Povedala som si, že to bola naozaj výnimočná situácia a idem ďalej. Mám radosť z toho, že môžem zasa pokračovať. Keď sa dostanem do stavu výčitiek, tak mám pocit, že sa na mňa kilá lepia viac, preto si nič nevyčítam.

Dnes som bola s trénerom, neočakával odo mňa veľa, napriek tomu som ho presvedčila o tom, že som z toho nevyšla, a že som opäť prekonala nejaký svoj limit. Takže pokračujem ďalej a teším sa na všetko, čo ma čaká!

Ľudia, ktorí čítali tento článok, zaujímajú sa tiež o: 

Aká je úloha zeleniny pri chudnutí?Aká je úloha zeleniny pri chudnutí?

Ktorá zelenina má najmenej kalórií, koľko jej môžeme zjesť a s čím ju skombinovať, keď sa snažíme zhodiť prebytočné kilá? 

 

Tipy na spestrenie pitného režimu v leteTipy na spestrenie pitného režimu v lete

Je čistá voda najlepší spôsob, ako doplniť do tela tekutiny alebo si možno pitný režim spestriť aj inými nápojmi, ktoré nášmu zdraviu prospejú? 

 

Tréning pre evelyn, ktorý cvičí na dovolenkeTréning pre Evelyn, ktorý cvičí na dovolenke

Máme pre vás rady a jednoduchý tréning, ako na dovolenke nepribrať a udržať sa vo forme. 


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Mám radosť z toho, že môžem pokračovať

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.