TU nájdeš vyše 300 tréningov už za 6,50 € mesačne

Súťaž detí - Pohyb bez bariér

Mia

Dňa 21. mája sa v Bratislave konala celoslovenskú súťaž POHYB BEZ BARIÉR. Zúčastnilo sa na nej takmer 800 detí zo Slovenska, ale aj mimo Slovenska. 

pohyb bez barier
22. AUG 2011

Súťažílo sa v rôznych tanečných kategóriách. Najpočetnejšie zastúpenie mali kategórie show dance a street dance. Diváci si mohli pozrieť i súťažné vystúpenia mažoretiek, roztlieskavačiek či tanečnice brušných tancov. Svoje tanečné nadanie mohli predviest i najmenšie deti, pre ktoré bola vytvorená špeciálna kategória Mix do 7 rokov.

Pre porotu bolo veľmi náročné oceniť najlepšie tímy, keďže konkurencia bola naozaj veľmi vysoká. Súťaž trvala takmer 11 hodín, a po celý čas bola atmosféra nabitá tou správnou dávkou súťaživosti.

Na budúci rok plánujeme zorganizovať dve semifinálové kolá v Bratislave (3. marec 2012) a v Prešove(24.marec 2012), miesto pre finálové kolo ešte nie je presne určené.

Plánujeme posilniť aj medzinárodnú účasť. Opäť medzi seba privoláme i deti z detských domovov. V súčastnosti práve začíname prípravy na podobný formát súťaže aj pre zdravotne postihnuté a inak znevýhodnené deti, aby aj oni mali príležitosť zažiť tú skvelú atmosféru, ktorá na súťaži panovala.

Pevne veríme, že aj tento pilotný projekt bude mať úspech a deti si zo súťaže odnesú pekné zážitky. Občianske združenie Pohyb bez bariér sa zameriava na organizovanie medzinárodných súťaží v rôznych tanečných kategóriách.

Naše súťaže sú otvorené pre deti z centier voľného času, základných umeleckých škôl a tanečných štúdií, pre deti z detských domovov i krízových centier s medzinárodnou účasťou.

Na budúci rok by sme chceli predstaviť podobný formát súťaže aj pre zdravotne postihnuté a znevýhodnené deti. Mottom súťaží POHYB BEZ BARIER je nielen povzbudiť deti k pohybu a budovaní zdravého životného štýlu už od útleho veku, ale aj prelomiť bariéru rozdielnych svetov detí práve prostredníctvom pohybu.

 bb

Občianske združenie Pohyb bez bariér sa zameriava na organizovanie medzinárodných súťaží v rôznych tanečných kategóriách. Naše súťaže sú otvorené pre deti z centier voľného času, základných umeleckých škôl a tanečných štúdií, pre deti z detských domovov i krízových centier s medzinárodnou účasťou. Na budúci rok by sme chceli predstaviť podobný formát súťaže aj pre zdravotne postihnuté a znevýhodnené deti.

 


PB
PB
PB
PB
18 fotografií >>
Skryť
PB
PB
PB
PB
PB
PB
PB
PB
PB
PB
PB
PB
PB
PB
PB
PB
PB
PB
DISKUSIA K ČLÁNKU (2)

Diskusia k článku - Súťaž detí - Pohyb bez bariér

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

Miluška
Miluška
 16.5.2012 21:51

A čo tak materské školy? 5- 6 ročné deti sú tiež šikovné....

 
bridesmaidsbrid
bridesmaidsbrid
 5.2.2012 0:33

<strong><a href="http://www.mostjewelrystores.com/pandora-jewelry-c-77.html">Pandora</a></strong><br> <strong><a href="http://www.mostjewelrystores.com/pandora-jewelry-c-77.html">Pandora Jewelry</a></strong><br> <strong><a href="http://www.mostjewelrystores.com/pandora-jewelry-c-77.html">cheap Pandora Jewelry</a></strong><br> <strong><a href="http://www.mostjewelrystores.com/pandora-jewelry-c-77.html">buy Pandora Jewelry</a></strong><br> <strong><a href="http://www.mostjewelrystores.com/pandora-jewelry-c-77.html">discount Pandora Jewelry</a></strong><br>