Pridaj sa do Supershape LETNEJ VÝZVY, začať môžeš aj DNES!

SUPER BODY DAY rozhýbalo ženy každého veku, prišla aj Dara Rolins

redakcia

Najvernejší fanúšikovia športového portálu CVIČTE.SK, influenceri, tréneri a novinári si 9. novembra zacvičili pod dohľadom skúsených profesionálnych tréneriek a trénerov na SUPER BODY DAY. 

Super Body Day_2019_11_09_Ucastnici
Zdroj: Natália Jakubcová pre Supershape
15. NOV 2019

Akciu v spolupráci s portálom o zdravom životnom štýle, CVIČTE.SK zorganizovala produkčná spoločnosť Supershape. Tá je známa sériou DVD a ON-LINEvideo programov na domáce cvičenie SUPER BODY. A práve tretie pokračovanie tejto cvičebnej série si mohli na akcii vyskúšať všetky účastníčky. Produkčná spoločnosť Supershape si pripravila ešte jedno prekvapenie. Na akcii pokrstila Lenka Šóošová aj druhé pokračovanie obľúbenej knihy plnej zdravých receptov, ZDRAVÉ RÝCHLOVKY 2

Lenka Soosova_Diana Hagerova_Jana Simkovicova_Zdrave rychlovky 2

„Keď sme pred dvoma rokmi vytvorili prvú sériu cvičebného programu SUPER BODY, v ktorom profesionálne trénerky pomáhali ľuďom zacvičiť si z domu, nevedeli sme presne, aká bude odozva verejnosti. Teraz však vydávame už tretiu sériu, tentoraz s cvičeniami od Lei Grančič a Milana Adamka. A vyzerá to tak, že nebude posledná,“ hovorí Kamil Šimkovič, zakladateľ produkčnej spoločnosti Supershape. 

Deň plný cvičenia, SUPER BODY DAY, zaplnil bratislavské centrum Team Up, no neišlo len o cvičenie. Tréningy doplnila aj diskusia o zdravom životnom štýle, ktorej sa zúčastnila okrem Lenky Šóošovej a Diany Hágerovej aj Dara Rolins. 

Dara Rolins_Lenka Soosova_Diana Hagerova_Jana Simkovicova_Super Body Day

„Preto vás cením a tlieskam, že ste dnes prišli, že nesedíte doma na sedačke, že ste tu s nami a že cvičíte, venujete sa sebe a premýšľate nad tým, čo tomu telu dávate. Lebo logicky, ak chcete, aby telo nejak vyzeralo, aby vám tu energiu vrátilo, to sa nestane len tak. Stačí byť len láskavý k sebe. Máť sa rád, premýšľať, vpraviť do telíčka múdre veci, zdravé veci. Rozcvičiť ho, dať si strečing, nádych a výdych, pretiahnuť sa aj cez deň, aj večer. Nakombinovať to pekne,” povedala v diskusii s úsmevom Dara.

SUPER BODY 3 je už v predaji. Ide o pokračovanie obľúbených tréningov, najmä pre ľudí, ktorí len začínajú s cvičením, nechcú alebo nemajú čas chodiť do fitness centier, no i tak chcú cvičiť podľa profesionálnych trénerov. 

SUPER BODY 3 obsahuje 12 video tréningov, ktoré sú znovu k dispozícii ako ON-LINE video program na domáce cvičenie, ktorý je možné darovať aj ako zdravý darček. 

Super Body 3_Obrazovka_1920x1080

Ďalšie informácie o video programe nájdete na adrese: www.supershape.sk

KTO VYHRAL POSLEDNÉ SMART HODINKY?

Okrem 3 smart hodiniek HUAWEI WATCH GT 2, ktoré bolo možné vyhrať priamo na SUPER BODY DAY evente, mohli účastníci vyhrať aj 4. hodinky. Stačilo zazdielať foto alebo video výstup na svoj Facebookový alebo Instagram profil, spolu s hashtagmi #huaweiwatchgt2 #zaziviac #superbodyday. Z množstva výstupov a účastníčok bola nakoniec vyžrebovaná Monika Drozdová z Trnavy.

Huawei Watch GT 2_Vsetky Modely

O VYDAVATEĽOVI

Supershape je produkčná spoločnosť z dielne CVIČTE.SK, ktoré sa špecializuje na videá a knihy z oblasti cvičenia, zdravej stravy a zdravého životného štýlu.

SUPER BODY DAY event 9.11. podporili partneri Huawei, Max Sport, Mitická, Matuzalem, Nutri food plan, Batiste a Polygrafické centrum, FIT štýl a Happy Vaky.

Fotogalériu z krstu a SUPER BODY DAY eventu nájdete tu:

http://www.cvicte.sk/fotogalerie/super-body-day-9-11-2019

Zdroj fotografií: Erik Tomašák


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - SUPER BODY DAY rozhýbalo ženy každého veku, prišla aj Dara Rolins

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.