Nezmeškaj začiatok LETNEJ VÝZVY, začíname už 20.5.!

Osemročná slovenka Fanny na pódiu s Betom Perezom

Má len 8 rokov, ale pozná ju už takmer každý fanúšik Zumby. Mladučká Fanny z Rimavskej Soboty tak očarila zakladateľa Zumby, Beta Pereza, že s ním už niekoľkokrát tancovala na pódiu. Aby sme sa o nej dozvedeli viac, vyspovedali sme jej maminu Enikő.

Osemročná slovenka Fanny na pódiu s Betom Perezom
19. JUL 2012

Vašu dcérku sme mali možnosť vidieť na niekoľkých videách z talianskeho Wellness veľtrhu v Rimini, na pódiu s Betom Perezom. Ako sa tam dostala?

Odkedy Fanny začala tancovať Zumbu stále snívala stretnúť sa so zakladateľom Betom Perezom. Svojím tancom a štýlom života sa jej stal tak povediac idolom. Keď sme sa dozvedeli že bude v Rimini na Wellness veľtrhu bola z toho strašne nadšená a prosila nás, rodičov, aby sme ju tam zobrali, aby sa s ním mohla stretnúť. Toto bol jej veľký sen, ktorý sme jej splnili.

Mala Fanny trému, keď tancovala pred obrovským obecenstvom, dokonca neplánovane a hlavne spolu s Betom Perezom?

Fanny je zvyknutá stáť na pódiu a tancovať, aj keď toto bolo po prvý krát, keď tancovala pred takým veľkým obecenstvom. Ale ona si to vôbec neuvedomovala, len bola šťastná, že konečne stretla Beta Pereza a mohla sním tancovať Zumbu.

fannyi

O niekoľko dní po veľtrhu v Rimini, Beto Perez navštívil Prahu. A Fanny bola opäť hviezdou na pódiu, kde pred takmer troma tisíckami Zumba fanúšikov sama precvičovala jednu Zumba choreografiu. Bolo jej vystúpenie v Prahe dopredu naplánované?

Po stretnutí Fanny s Betom Perezom v Rimini si Beto veľmi obľúbil Fannyku a nazval ju na videách youtube „Zumba Baby“. Bol z nej nadšený, lebo ešte nestretol také dieťa, ktoré by s ním vystupovalo a jednalo tak suverénne ako ona. Beto Perez si ju pozval na svoje vystúpenie do Prahy a my sme jej umožnili sa s ním znovu stretnúť. Tam ju už Beto bral ako VIP člena a po vystúpení si ju pozval k sebe do šatne, kde sa mohli spolu aj trochu porozprávať a poblázniť.

Ako dlho sa Fanny venuje tancu a Zumbe?

Fanny tancuje spoločenské tance už od svojich troch rokov, zúčastňuje sa rôznych okresných aj celoslovenských súťaží a s veľkým úspechom. Ona je hyperaktívne a všestranné dieťa, ktoré stále potrebuje mať nejakú aktivitu a my ju v tom podporujeme. Okrem spoločenských tancov, hrá na klavíri a súťažne plávala.

Zumbu začala spolu so mnou navštevovať pred 2 rokmi. Zo začiatku kým Zumbu nepoznala to brala iba ako strávenie času s maminou na hodinách Zumby. Ale čím dlhšie so mnou chodila a naučila sa všetky kroky a tance, náš Zumba inštruktor Ivan sa jej ujal a volal ju stále na pódium spolu s ním tancovať, až nakoniec na každej hodine tancovala na pódiu. Na každej hodine jej náš inštruktor dal šancu zatancovať jej vlastné Zumba tance alebo tance, ktoré sa naučila od neho.

fanny iii

Chce sa Fanny stať Zumba inštruktorkou?

Určite. Ako každé dieťa sa chce stať tým čo ho zaujíma a nadchýna. Beto Perez je jej veľkým idolom, tak aj ona by raz chcela byť Zumba inštruktorkou, čo vlastne by už mohla byť aj teraz, lebo dostala pozvania robiť Zumba inštroktorku do Budapesti. Ale čas všetko ukáže čo si nakoniec vyberie a my ju vo všetkom budeme podporovať.

Má už naplánované ďalšie vystúpenia s Betom Perezom?

Ak naše pracovné povinnosti dovolia, radi by sme ju zobrali na Zumba Convention do Miami a splnili jej ďalší veľký sen.

Malá Fanny je dôkazom toho, že Zumba oslovuje naozaj všetky vekové kategórie. Príď si aj ty zacvičiť na hodiny Zumby k nášmu odbornému partnerovi sekcie ZUMBA na Nevädzovu v Bratislave pondelky, utorky a štvrtky o 19:00. Podrobné informácie nájdete na www.zumba-party.

Zdroj text: www.zumba-party.sk
Zdroj foto: www.zumba-party.sk

Rozkošná Fanny na pódiu s Betom Perezom v Rimini


Fanny vystupuje na maratóne v Prahe


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Osemročná slovenka Fanny na pódiu s Betom Perezom

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.