Pridaj sa do Supershape LETNEJ VÝZVY, začať môžeš aj DNES!

Chcete schudnúť? Začnite navštevovať hodiny Fat Burner

Tinka

Ak hľadáte dynamické a účinné cvičenie, ktoré sa poráta s vašími nadbytočnými kilami, stavte na Fat burner! Nie nadarmo sa nazýva spaľovač tukov.

fat burner cvičenie
29. AUG 2011

Fat burner znamená v preklade doslova spaľovač tukov. Ide o dynamické a intenzívne cvičenie zamerané na odbúranie tuku, posilňovanie srdcovo-cievneho systému a posilňovanie svalstva.

Fat burner predstavuje cvičenie v rýchlom tempe za dopravodu hudby v kombinácii s posilňovacím cvičením zameraným na problémové partie. Cvičenie je ideálne pre tých, ktorí chcú schudnúť a vyformovať si postavu.

Opakované dávky zaručia výrazné zlepšenie kondície, spaľovanie kalórií a postupné odstraňovanie nežiadúcich tukových vankúšikov v ktorejkoľvek časti tela.

Prečo si za cvičenie zvoliť Fat burner?

Výsledky sa dosahujú najmä tým, že pri tomto cvičení dôjde k naštartovaniu celého metabolizmu. Je to pochopiteľné, nakoľko pri správne vedenom fat burner tréningu dochádza k zvýšeniu pulzovej frekvencie v takom rozsahu, že organizmus získava energiu z tukových zásob tela.

Fat burner je veľmi obľúbená forma cvičenia, pretože už v krátkom čase prináša viditeľné výsledky.

Pre koho je vhodný tento druh cvičenia?

Keďže pri tomto druhu aeróbneho tréningu sa redukuje tuk v tele. Precvičia sa všetky problémové partie ako chrbát, ruky, nohy, zadok a brucho, nielen s využitím doplnkových posilňovacích náčiní a náradí (činky, step, expandery, overball, bosu, fitlopta), ale aj vlastnej váhy.

Toto cvičenie je určené pre všetkých, ktorí chcú schudnúť a vyformovať svoju postavu. Cvičenie Fat burner je vhodné pre všetky vekové kategórie, rovnako aj pre začiatočníkov.

Čo môžete očakávať keď sa rozhodnete vyskúšať Fat burner na vlastnej koži?

Ak ho chcete na sebe vyskúšať, pripravte sa na dynamickú hodinu, pri ktorej sa cvičí v rýchlejšom tempe pri motivujúcej hudbe. Celé cvičenie je zamerané na spaľovanie kalórií a odstránenie nežiaducich tukových vankúšikov, a to vďaka naštartovaniu celého metabolizmu.

A to rozhodnete nie je všetko, pretože správny Fat burner fitness vám zvýši pulzovú frekvenciu na takú hodnotu, pri ktorej sa telo začína spotrebúvať energiu z tukových zásob, čím ich vlastne ničí.

Cvičebná hodina by mala byť naplánovaná tak, že 30 až 35 minút sa cvičí zostava a na záver sa posilňujú problémové partie tela. U žien predovšetkým nohy, zadok a brucho.

Potrebujete vedieť kde ho môžete vyskúšať?

Táto forma fitnessu je bez problémov dostupná vo väčšine fitness kluboch. Svoju popularitu si získala presvedčivými výsledkami, ktoré sa prejavia už po krátkom čase pravidelného cvičenia.

Ak si chcete presne nájsť, či sa vo vašom meste cvičí Fat burner, môžete si to vyhľadať v katalógu zariadení aj na našom portáli. Stačí, ak zadáte svoje mesto a Fat burner. Následne sa vám zobrazia fit zariadenia, v ktorých hodiny fat burner nájdete.

 


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Chcete schudnúť? Začnite navštevovať hodiny Fat Burner

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.