Chcem jesť zdravo, ale chcem jesť!

redakcia

Evelyn túžila jesť pravidelne, pestro, chutne a s radosťou. Splnilo sa jej to? 

Chcem jesť zdravo, ale chcem jesť!
22. JUL 2016

Krabičková diéta je riešením pre tých, ktorí chcú schudnúť alebo si udržať vydretú postavu, alebo napríklad svoj organizmus detoxikovať. Jej prednosťou je hlavne to, že človek má k dispozícii pravidelne pestré a chutné jedlá. Krabičková diéta ponúka niekoľko programov, ako napríklad redukčný, vegetariánsky, detoxikačný, pre celiatikov a ďalšie. To znamená, že každý si môže vybrať to, čo mu najviac vyhovuje.

Evelyn pomáha v splnení cieľa krabičková diéta

Možnosti krabičkovej diéty využila aj Evelyn, a dokonca vyskúšala niekoľko programov. „Musím povedať, že krabičková diéta je veľmi praktická. Nemusím investovať čas do varenia, keď chce človek jesť pestro, tak v reštaurácii minie veľmi veľa peňazí alebo veľa času doma pri sporáku,“ priznáva Evelyn. Túto možnosť stravovania ocenila aj preto, že s priateľom nemajú rovnaké preferencie v oblasti stravovania a spoločné varenie by bolo veľmi komplikované. „Tým, že môj priateľ nemá úplne rovnaké chute ako ja, lebo on má rád viac mäsa, tak je to pre mňa skvelé riešenie. Napríklad teraz som bola dlhší čas na vegetariánskom programe krabičkovej diéty, čiže to by frajerovi zrejme nechutilo. Máme obaja odlišné jedálničky, takže by sa mi neoplatilo ani variť. Krabičková diéta je pestrá, ponúka menšie množstvá jedál na pravidelnej báze,“ dodáva.

Evelyn vyskúšala už tri programy krabičkovej diéty

Ďalšou nespornou výhodou krabičkovej diéty je to, že rešpektuje individuálne potreby klientov. Evelyn si najprv pochutnávala na jedlách klasického redukčného programu. Po čase mala pocit, že je tam na jej vkus veľa mäsa, a preto presedlala na vegetariánsky program. Momentálne testuje detoxikačný variant krabičkovej diéty a je spokojná.

Čo hovorí na krabičkovú diétu tréner?

Evelyn trénuje skúsený tréner Jaro Figura z Body Energy Clubu, ktorý je so spôsobom stravovania svojej zverenkyne spokojný. „Povedala som mu, ako je tento systém stravovania nastavený, a nemá s tým problém. Nechcela som byť na radikálnych diétach, chcem mať z tohto obdobia cvičenia a chudnutia radosť. Nechcem sa ukrátiť o radosť. Viem, že keď sa z niečoho neteším, tak mi to ide trikrát ťažšie. A keď sa nemám dobre, tak priberám. To je môj obranný mechanizmus. Jednoducho chcem jesť zdravo, ale chcem jesť. Chcem docieliť prirodzený prechod k svojej strave,“ dodáva spokojná Evelyn. 

Ľudia, ktorí čítali tento článok, zaujímajú sa tiež o: 

Mám radosť z toho, že môžem pokračovaťMám radosť z toho, že môžem pokračovať

Prvá väčšia kríza prišla, keď som sa učila na štátnice. Jednoducho som porušila jedálniček a necvičila. 

 

Tréning pre evelyn, ktorý cvičí na dovolenkeTréning pre Evelyn, ktorý cvičí na dovolenke

Máme pre vás rady a jednoduchý tréning, ako na dovolenke nepribrať a udržať sa vo forme. 

 

FOTOTRÉNING evelyn vo fitcentre na spaľovanie tukovFOTOTRÉNING Evelyn vo fitcentre

Chcete vidieť, ako Evelyn drie vo fitcentre a skúsiť si jej tréning na vlastnej koži? 


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Chcem jesť zdravo, ale chcem jesť!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2526
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.