Pridaj sa do Supershape LETNEJ VÝZVY, začať môžeš aj DNES!

Budiš vitamín B-komplex – božská chuť vitamínov

redakcia

Budiš túto jeseň prináša opäť o niečo viac vitamínov so svojimi novými príchuťami Budiš vitamín B-komplex.

Budiš vitamín B-komplex: Božská chuť vitamínov
17. OKT 2016

Nielenže nimi doplníš optimálnu dennú dávku v nej obsiahnutých B – vitamínov, ale zároveň budeš mať svoj pitný režim pod kontrolou.  Vyskúšaj to s osviežujúcim grapefruitom alebo šťavnatým hroznom a preBudiš v sebe život!

Prírodná minerálna voda Budiš priaznivo pôsobí na tráviaci systém, dýchací systém a činnosť obličiek. Okrem týchto prirodzených, blahodarne pôsobiacich účinkov, získaných priamo v prameni, je teraz Budiš obohatená o silu vitamínov skupiny B. Už jedna fľaša (1,5 l) nápoja s obsahom vitamínov zabezpečí optimálnu dennú dávku zdraviu prospešných vitamínov B3, B5, B6, B7 a B12.

Kedy je komplex vitamínov B pre činnosť vášho organizmu naozaj dôležitý? Budiš vitamín B–komplex vám spolu s vyváženou stravou pomôže vyvarovať sa nepriaznivým dopadom nedostatku vitamínu B, ktorými sú najčastejšie únava, malátnosť či bolesť svalov. Na jeho dostatočný príjem by ste mali dbať najmä v obdobiach zvýšeného stresu, únavy alebo vysokého životného nasadenia. Pitím minerálnej vody Budiš vitamín B-komplex si zabezpečíte nielen kvalitný pitný režim, ale aj prísun vitamínov, a to v jednom lahodnom nápoji.

Aby prijímanie vitamínov skupiny B bolo ešte jednoduchšie a príjemnejšie, prináša Budiš dve nové príchute do radu Budiš vitamín B-komplex. Tropické ovocie verzus domáce šťavnaté plody jesene, to sú chute grapefruitu a hrozna! Podľahnite tropickému osvieženiu z Barbadosu, kde bol grapefruit prvýkrát objavený a neskôr dovezený do Ameriky ako kríženec pomaranča a pomela. Kto holduje tradičným chutiam, neodolá šťavnatej vitamínovej bombe s chuťou hrozna. Ktorá príchuť Budiš Vitamín bude pre vás ta pravá?

Budiš Vitamín - B-komplex, ktorý chutí! 

Zdroj: PR

Zdroj foto: budis.sk


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Budiš vitamín B-komplex – božská chuť vitamínov

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.