TU nájdeš vyše 300 tréningov už za 6,50 € mesačne

Výsledky súťaže: Vyhraj 5 x Photoderm Bronz Olej SPF 30

Vyhraj 5 x Photoderm Bronz Olej SPF 30

VÝHERCOVIA

Z naozaj veľkého počtu súťažiacich sme mohli vyžrebovať iba piatich z vás. A šťastie sa usmialo na týchto výhercov, ktorým srdečne blahoželáme:

  • Anna Lelkešová
  • Jana Platkova Jankovicova
  • Michal Petráš
  • Veronika Fančovičová
  • Monika Juchová

 

Všetkých súťažiacim bude zaslaná výhra priamo od spoločnosti Laboratoire Bioderma. Správna odpoveď bola "Photoderm After Sun SOS".

 

ZADANIE SÚŤAŽE

Laboratoire BIODERMA vie, o čom ženy snívajú a plní im ich túžby. Prináša novinku Photoderm Bronz Olej SPF 30. Tento suchý transparentný olej je bez mastného efektu. Vysoká ochrana pokožku chráni pred nežiaducimi účinkami slnečného žiarenia. Podporné látky stimulujú prirodzené opálenie, ktoré je intenzívnejšie a vydrží na pokožke dlhšie.

Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu v patentovanom komplexe BUNKOVEJ BIOOCHRANY® dokáže spoľahlivo ochrániť DNA kožných buniek, zachytiť voľné radikály a bojovať tak efektívne proti starnutiu pokožky.

AKO SÚŤAŽIŤ

Stačí správne odpovedať na súťažnú otázku a budete zaradení do žrebovania. V rámci ankety nižšie zvoľte jednu z možností, ktorú považujete za správnu a kliknite na tlačítko "odoslať". Vaša odpoveď k nám do redakcie príde automaticky. Súťaž trvá od 17.07.2014 do 24.07.2014. Dňa 25.7. budú vyžrebovaní a zverejnení piati výhercovia. Každý obdrží jeden Photoderm Bronz Olej SPF 30.

Odpoveď na súťažnú otázku nájdete aj v článku Letný sen s bronzovým opálením.


Súťažiť môžu iba osoby staršie ako 18 rokov s trvalým bydliskom v SR, ktorí sú registrovaní na portáli Cvičte.sk.