Pridaj sa do Supershape LETNEJ VÝZVY, začať môžeš aj DNES!

Už ťa nebaví viazanosť? FIT UP! Ti ponúka členstvo bez viazanosti!

redakcia

Ak si už unavený z ročnej viazanosti vo fitness centrách, sieť štúdií FIT UP! má pre teba príjemnú alternatívu. Od 4. októbra rozšírili ponuku svojich členstiev o 3 nové členstvá, medzi ktorými je aj 1 mesačné členstvo bez viazanosti.

clenstvo FIT UP
Zdroj: PR
9. NOV 2017

„Počúvali sme našich klientov, ktorí si už dlhšiu dobu želali možnosť kratších členstiev. Keďže celý náš koncept bol založený na členstvách s minimálnou dĺžkou viazanosti 1 rok, táto zmena nebola vôbec jednoduchá. Naše členstvá sú v pomere kvality a ceny tie najlepšie na trhu. Výhodnú cenu pre členov vieme ponúknuť práve vďaka ročnej viazanosti. Preto sme sa tohto kroku spočiatku obávali, no zhodli sme sa na tom, že klienti by skrátka mali mať možnosť výberu.“ 

Koľko stojí členstvo vo FIT UP?

Pokiaľ ide o členstvá, ku klasickému ročnému členstvu platenému mesačne sa pridalo ročné členstvo vyplatené vopred, 6 mesačné členstvo a 1 mesačné členstvo. Navyše sa poplatok za kartu pri všetkých nových členstvách vyplatených vopred znížil z 20€ na 10€. Navyše, ak si bol v minulosti členom štúdia FIT UP! a zostala Ti členská kartička, pri uzavretí nového členstva poplatok za kartu už neplatíš!clenstvo FIT UP

Vďaka vám ocenili švajčiari fit centrá FIT UP ako najlepšie

Štúdiá FIT UP! v lete získali prestížne medzinárodné ocenenie BEST BUY AWARD v oblasti fitness centier. Toto ocenenie patrí k tomu najvyššiemu uznaniu a oceneniu, ktoré môže poskytovateľ služieb získať. Na slovenskom trhu sa ním môžu pochváliť napríklad Billa, Lidl alebo denník Pravda. Ocenenie udeľuje nezávislá švajčiarska organizácia ICERTIAS, ktorá sa zameriava na prieskum trhu v rôznych segmentoch. Tento prieskum berie do úvahy pomer kvality a ceny, ktorý je pre zákazníkov smerodajný. V prieskume spokojnosti si zákazníci v segmente fitness centier zvolili svojho favorita a fitness centrá FIT UP! sa umiestnili na prvom mieste!

„Toto ocenenie si veľmi vážime a ďakujeme svojim členom za prejavenú dôveru. FIT UP! je čisto slovenská spoločnosť a takéto ocenenie v konkurencii s ostatnými medzinárodnými hráčmi na slovenskom fitness trhu je pre nás nesmierne dôležité. 

„Vážime si dôveru, ktorú do nás naši členovia vkladajú. Vďaka nim sme tu a pre nich sa snažíme neustále zlepšovať.“

Aké benefity získam, keď budem chodiť do FIT UP?

A čo vám FIT UP! ponúka? Špičkovú kvalitu už od 17,90€ mesačne. Rozlohu 1200 m2, moderné a čisté priestory, kvalitné stroje Technogym a účelne rozdelené tréningové zóny slúžiace klientom každý deň od 6:00 do 24:00. Štúdiá disponujú aj prvotriednymi soláriami značky Ergoline a nápojovým barom Grapivit s nápojmi obohatenými o vitamíny a karnitín. Nezabúdajme ani na Ladies zónu určenú špeciálne pre dámy a skupinové cvičenia pod vedením kvalifikovaných trénerov. 

Zacvičiť si môžete prísť do štúdií v Starom Meste, Ružinove, Petržalke, Žiline, Trnave, Ostrave alebo v Prahe. FIT UP! je najväčšia sieť fitness štúdií pôsobiaca na Slovensku a v Čechách.

FIT UP! je štúdio, ktoré si zamiluješ a v ktorom si príde na svoje naozaj každý.


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Už ťa nebaví viazanosť? FIT UP! Ti ponúka členstvo bez viazanosti!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.