Nezmeškaj začiatok BEŽECKEJ VÝZVY – pridaj sa ešte DNES!

BEŽECKÁ VÝZVA 2024

Pilates cviky pre pevné a štíhle brucho

redakcia

Trénujete svoje brušné svaly, ale klasické cviky vás už omrzeli? Prinášame osvieženie v podobe pilates cvikov špeciálne pre brušné svaly. Pozrite si naše inštruktážne videa.

Pilates cviky pre pevné a štíhle brucho
26. APR 2013

Brucho patrí k partiám tela, ktoré nás najviac trápia. Aby sme sa dopracovali k štíhlemu a pevnému bruchu, potrebujeme upraviť stravu a cvičiť. Pri cvičení je dôležité obmieňať cviky, a preto, ak ste ešte nevyskúšali pilates cviky na brucho, teraz je ten správny čas.

Ak si myslíte, že pilates je nuda a nič náročné, vyvedieme vás z omylu. Keď si natočené zostavy zopakujete niekoľkokrát, grarantujeme, že budete cítiť, ako komplexne ste si brušné svaly precvičili. Zabrať sme dali aj profesionálnej inštruktorke pilatesu, ktorá cviky predvádzala. Pre potreby natáčania a fotenia musela tieto cviky opakovať niekoľkokrát, kedy sa riadne zapotila.

Výhoda pilates cvikov je tá, že šetrí chrbát. Pri správnom prevedení sa vám nemôže stať, že vás bude bolieť chrbát alebo krk. Všeobecne pilates cvičenie považujeme za jeden z najúčinejších prostriedkov, ako predísť, ale aj zbaviť chrbát bolestí.

Natočili sme pre vás dve videá, na ktorých sa nachádzajú rozdielne cviky. Máte z čoho vyberať. Vybranými cvikmi vás dôkladne prevedie certifikovaná inštruktorka Katarína Horvathova, ktorá jasne a zrozumiteľne vysvetlí každý pohyb prevedenia daného cviku. Veríme, že si dobre zacvičíte.

Pilates cviky na brucho - časť 1

Pilates cviky na chrbát - časť 2

Ak hľadáte ďalšie účinné cviky na brucho, vyskúšajte nasledujúce tréningy z video programov na domáce cvičenie SUPER BODY:

Super Body_On-line_DVD_1920x1080px

Zaverecna obrazovka_Super Body 2_On-line aj DVD

Priestory na fotenie poskytlo športové centrum RETRO Sport and Wellness v Bratislave.


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Pilates cviky pre pevné a štíhle brucho

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.