Ešte stále stíhaš - pridaj sa do REŠTART VÝZVY, začať môžeš kedykoľvek

Ako si Evelyn poradila s chudnutím na dovolenke

Evelyn

Ani dva týždne na dovolenke nezlomili moju železnú vôľu, chuť schudnúť a dosiahnuť svoj cieľ.

Ako si Evelyn poradila s dovolenkou
23. AUG 2016

Na dovolenke som si naozaj dovolila

Tak, ako to na dovolenke u mnohých ľudí býva, aj u mňa, samozrejme, nastalo jemné opúšťanie sa. Hovorila som si, že na večeru chcem všeličo dobré vyskúšať. Väčšinou som si dopriala cestoviny, čo bežne často nejedávam. Čoho som sa však držala, bolo, že moje raňajky musia byť najmä ovocné. Nechcela som začínať croissantami. Ako náhle mám totiž zlé raňajky, naruším si tým stravovanie po celý deň. Nie je to tak, že na raňajky si dám croissant a na obed šalát :).

Kvôli horúčavám mi počas dňa veľmi nechutilo

Držala som sa toho, aby moje raňajky boli zdravé a ľahké. Samozrejme, občas sa stalo, že keď sme šli na kávu, dali sme si aj niečo nezdravé. Avšak nebolo to pravidlo, skôr výnimka. Neboli sme totiž na jednom mieste, stále sme cestovali, a tak som vždy zobrala pre mňa aj pre priateľa dve jablká. Takže na raňajky som mala banán, potom sme boli na pláži, kde bolo 35 stupňov a žiaden bufet. Kvôli teplu som vlastne ani nebola hladná. Na pláži som si dala jedno jablko a večer, okolo šiestej, keď sme sa vracali z pláže, tak mi už poriadne škŕkalo v bruchu. Bola som v režime počúvania signálov svojho tela – keďže mi bolo počas dňa horúco, stačil mi banán, jablko alebo fit tyčinka. Avšak aj to nie vždy, len sem-tam. Samozrejmosťou bolo dodržiavanie pitného režimu. Potom som si dala poriadne jedlo na večeru.

Pizza na dovolenke musí byť

Večer som si dávala šalát, no, samozrejme, mala som aj pizzu. V Taliansku som si dala pizzu a tiež cestoviny. Ale keďže to bolo takzvané „primi piati”, porcia bola malá. To ma zachránilo. Musím sa priznať, že aj tak to bolo mimoriadne náročné udržať sa. Najmä kvôli tomu, že človek chce všetko vyskúšať. Napríklad zmrzlinu. Jednoducho, keď som na dovolenke, tak chcem všetko skúsiť, lebo mám rada dobré veci.

Cvičenie ma zachránilo

Cvičenie ma počas dovolenky doslova zachránilo. S priateľom sme boli v meste, kde sa nachádzal hrad. Vyšli sme teda na kopec a prechádzali sme sa. Na pláži sme neležali, ale chodili. Chcela som mať na konci dňa aspoň niečo za sebou. Chcela som sa vyhnúť ničnerobeniu, lebo potom by som mala výčitky svedomia.

Necvičila som každý deň. Iba každý druhý, alebo po troch dňoch. Po cvičení som si však myslela, že umriem. Týždeň som to potom cítila. To je ako keď prvýkrát cvičíš, cítiš nohy, ruky, chrbát. Potom mi to aj týždeň neprechádzalo. 

Plán bol, samozrejme, ráno si zacvičiť, ale ja najprv potrebujem ísť na pláž, zaplávať si. Vždy, keď som mala nejakú časovú rezervu, napríklad keď si môj priateľ Peťo šiel dať siestu a pospať si, tak ja som síce chcela ísť tiež, ale šla som radšej cvičiť. 

Na dovolenke som nepribrala!

Myslím si, že som nepribrala. Aj tak som sa však bála, čo mi povie tréner Jaro. Našťastie, povedal, že vyzerám super. Teraz, ako som prišla domov, už som bola na Orave, v Košiciach, v Žiline a začala som mať pocit, že som úplne vypadla z tréningového rytmu. Takže teraz v auguste sa musím do toho dostať naplno.

Alkohol bol pre mňa takmer úplne tabu

Na dovolenke som vôbec nepila. Alkohol som pila len v jeden jediný deň. Z alkoholu sa veľmi priberá. Napríklad moja známa drží Dukanovu diétu, a z dovolenky prišla o 3 kilá ťažšia, lebo stále pila víno. Povedala som si, že si chcem dať očistu a nechcem spuchnúť. Tak som sama sebe sľúbila, že minimálne alkohol vynechám. Dala som si raz deci prosecca a na konci dve mojita. To sú dva drinky za dva týždne, čo je pri mojom životnom štýle málo. 

Ľudia, ktorí čítali tento článok, zaujímajú sa tiež o: 

Ako na brucho, keď chcem schudnúť? cvičí evelyn!Ako na brucho, keď chcem schudnúť? Cvičí Evelyn!

Budú to klasické „brušáky“, alebo nejaký úplne nový cvik, ktorý dostane vaše bruško do formy? 

 

5 dôvodov, prečo si zamilovať kľuky5 dôvodov, prečo si zamilovať kľuky

Cvičíte kľuky za trest? Po prečítaní týchto výhod si ich obľúbite a budete ich robiť radi podobne ako Evelyn. 

 

Účinný cvik na zadok, ktorý cvičí aj evelyn!Účinný cvik na zadok, ktorý cvičí aj Evelyn!

Muži sa delia na 2 skupiny – na tých, ktorým sa páčia ženské prsia a tých, ktorým sa páči ženský zadoček.


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Ako si Evelyn poradila s chudnutím na dovolenke

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.