Nezmeškaj začiatok LETNEJ VÝZVY, začíname už 20.5.!

Zumba sa nám vie postarať aj o vtipné trapasy :)

Zumba-party.sk

Vďaka Zumbe vznikajú nové priateľstvá a z telocviční odchádzajú ľudia konečne s úsmevom na tvári. Ale život je nevyspytateľný, a preto niekedy aj s poriadným trapasom na konte :)

Zumba sa nám vie postarať aj o vtipné trapasy :)
19. JAN 2012

 Smiať sa alebo plakať? Pozná to každý z nás. Situácia, kedy nevieme čo robiť, lebo sa nám do cesty priplietol zážitok s menom trapas. Pripletajú sa kdekoľvek: na ulici, v škole, v práci, na dovolenke a neobchádzajú ani hodiny Zumby.

Viete o tom, že keby sa nestal zakladateľovi Zumby - Betovi Perezovi trapas, nezabudol si svoje CD-čko na hodinu aerobiku a nemusel improvizovať so svojimi latino pesničkami z auta, žiadna Zumba by neexistovala? Hlavné je: brať ich s úsmevom! O svojich najväčších „Zumba trapasoch“, na ktoré s humorom spomínajú, sa s nami podelilo i niekoľko Zumba inštruktorov:

Bez hudby a bez svetla

Cvičíme vonku a ja nemám nabíjačku na notebook, ten sa mi totálne vybil. Zisťujem, že mám v taške MP3, ktorú neviem obsluhovať. Poprosím mladú cvičiacu nech mi pomôže. Hurá funguje, ale mám na nej len pár pesničiek - starých. No nevadí, prišlo dosť nových žien. Ženy prešľapujú a chcú cvičiť a ja furt nič.

Potom to teda nejako spustím, ale za svet sa mi nedarí dať to hlasnejšie, proste to nejde. Takže celá hodina cvičenia takmer bez hudby. Ženské počuli viac mňa hovoriť ako pesničky. No a o pol ôsmej sa začalo stmievať a nám nešlo rozsvietiť. Takže ženské nielen nepočuli, ale ani nevideli No mali odo mňa nasledujúcu hodinu úplne zadarmo. Hold, za blbosť sa platí . (Inštruktorka Lucia B.)

Zlá gumička v nohaviciach

Mne sa stala jedna perlička, keď som si kúpila nové Zumba nohavice. Písalo sa, že sú trochu väčšie ako zvyčajne. Doma mi však sedeli ako uliate, tak som nemala potrebu pás upravovať. No a ako sa tancovalo, tak mi tie gate proste zrazu spadli :-D. No hanba bola veľká a smejem sa tomu ešte teraz. Hodinu som dotancovala len s jednou rukou, pretože tou druhou som si držala nohavice. Druhý deň som do nohavíc dala gumičku :-D (Inštruktorka z CR)

Keď náš pot nám robí zle

Ponáhľala som sa na hodinu a nejako sa mi stalo, že som si zabudla gate, tak ale žiadna tragédia - odcvičím v šedých legínach, čo som mala na sebe...dokonca mi aj farebne ladili k Zumba tričku. Pohoda, lenže materiál absolútne nevhodný na cvičenie, boli práve strašné horká, takže som sa po pol hodine poriadne spotila akurát na takých miestach, že som vyzerala úplne ako pocikaná a na tej bledo šedej tie tmavé mokré fľaky teda riadne vynikli. (inštruktorka Lucka V)

Návšteva gynekológa

Včera som bol vyzdvihnúť mladšie dieťa v škôlke a pani učiteľka na mňa hneď spustila, kedy a ako že to mám tie hodiny, že bola u svojho gynekológa a že ten jej odporučil hodiny Zumby, aby sa jej prekrvilo a posilnilo panvové dno - veľa jeho pacientok ku mne na hodiny chodí - tak ma to veľmi potešilo :) (inštruktor Martin)

Hlavne sa rýchlo postaviť

V lete na jednom z vonkajších Zumba maratónov som cvičila na pódiu, ktoré nebolo opreté o stenu, ako to väčšinou v interiéri býva. Pri tom tanečnom zápale a jednej pesničke, kde som šla chrbtom vzad sa mi podarilo zletieť z pódiá. Bol to poriadny šok, ale našťastie rýchlo som sa zdvihla a pokračovala v pesničke ako keby nič (Inštruktorka Lucia M.)

Inkontinencia

Dávať super rýchlu skákavú pesničku s brutálnou rotáciou panvy a shimmym hodné orientálnej tanečnice, sa niekedy nevypláca. Áno, priznávam sa, som 7 mesiacov po druhom pôrode a mám "drobné" problémy s inkontinenciou. A tak si dnes idem nový song, po prvýkrát a naposledy, a čo sa mi nestane? Keď skončím a idem sa zohnúť pre uterák, tak zistím, že som sa až ku kolenám počúrala. Dobré, nie ? Taký trapas len tak niekto nezažije. Na pódiu pred dvadsiatimi ľuďmi (Inštruktorka Hanka).

A čo Vy? Stal sa aj Vám nejaký „Zumba trapas“? Podeľte sa s ním :)


Patrí aj medzi vaše novoročné predsavzatia štíhlejšia postava? Chudnúť sa dá aj s úsmevom na tvári :-) Príďte si zacvičiť k odbornému partnerovi sekcie ZUMBA na Nevädzovu 3 v Bratislave pondelky, utorky a štvrtky o 19:00. Podrobné informácie nájdete na www.zumba-party.sk

Zdroj článku: Odborný partner sekcie ZUMBA, http://www.zumba-party.sk/


DISKUSIA K ČLÁNKU (7)

Diskusia k článku - Zumba sa nám vie postarať aj o vtipné trapasy :)

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

canadawomen
canadawomen
 14.2.2012 21:02

<strong><a href="http://www.discountchristianlouboutinpumps.org/">Discount Christian Louboutin</a></strong><br><strong><a href="http://www.discountchristianlouboutinpumps.org/">Christian Louboutin Pumps</a></strong><strong><a href="http://www.discountchristianlouboutinpumps.org/">Discount Louboutin Shoes</a></strong><strong><a href="http://www.discountchristianlouboutinpumps.org/">Cheap Christian Louboutin Sale</a></strong><strong><a href="http://www.discountchristianlouboutinpumps.org/">Louboutin Shoes For Sale</a></strong><strong><a href="http://www.discountchristianlouboutinpumps.org/pumps-brian-atwood-sale-c-25.html">discount pumps brian atwood</a></strong><strong><a href="http://www.discountchristianlouboutinpumps.org/pumps-jimmy-choo-sale-c-19.html">christian louboutin jimmy choo</a></strong><br><strong><a href="http://www.discountchristianlouboutinpumps.org/pumps-jimmy-choo-sale-c-19.html">christian louboutin jimmy choo sale</a></strong><strong><a href="http://www.discountchristianlouboutinpumps.org/pumps-jimmy-choo-sale-c-19.html">christian louboutin jimmy choo</a></strong><strong><a href="http://www.discountchristianlouboutinpumps.org/pumps-christian-louboutin-flats-sale-c-1_10.html">discount Christian Louboutins Flats</a></strong>

 
canadawomen
canadawomen
 14.2.2012 20:16

<strong><a href="http://www.bigmoncler.com/">moncler</a></strong><strong><a href="http://www.bigmoncler.com/">cheap moncler</a></strong><strong><a href="http://www.bigmoncler.com/">buy moncler</a></strong><strong><a href="http://www.bigmoncler.com/">discount moncler</a></strong><strong><a href="http://www.bigmoncler.com/">moncler jackets</a></strong><strong><a href="http://www.bigmoncler.com/moncler-accessories-sale-c-1.html">cheap Moncler accessories</a></strong><br><strong><a href="http://www.bigmoncler.com/moncler-bags-sale-c-2.html">Moncler Men Bags</a></strong><strong><a href="http://www.bigmoncler.com/moncler-sweaters-women-sale-c-8.html">Cheap Moncler Jackets Women</a></strong><strong><a href="http://www.bigmoncler.com/moncler-accessories-sale-c-1.html">buy Moncler accessories</a></strong><br><strong><a href="http://www.bigmoncler.com/moncler-womens-hoody-sale-c-12.html">Moncler Womens Hoody</a></strong>

 
bridesmaidsbrid
bridesmaidsbrid
 10.2.2012 20:09

<strong><a href="http://www.watchesonlinesell.com/">replica watches online</a></strong><br><strong><a href="http://www.watchesonlinesell.com/">Replica TISSOT Watches</a></strong><strong><a href="http://www.watchesonlinesell.com/">fake omega watches</a></strong><strong><a href="http://www.watchesonlinesell.com/">replica watches sale</a></strong><br><strong><a href="http://www.watchesonlinesell.com/oris-watches-c-320.html">Replica ORIS WATCHES</a></strong><strong><a href="http://www.watchesonlinesell.com/tudor-watches-tudor-la-collection-sport-watches-c-398_400.html">Replica Tudor La Collection Sport watches</a></strong><strong><a href="http://www.watchesonlinesell.com/brm-watches-brm-mt5149-watches-c-105_113.html">Replica BRM MT-51/49 watches</a></strong><strong><a href="http://www.watchesonlinesell.com/rolex-watches-c-377.html">Rolex watches online</a></strong><strong><a href="http://www.watchesonlinesell.com/rolex-watches-rolex-oyster-perpetual-31-34-mm-watches-c-377_379.html">fake Rolex Oyster Perpetual 31 & 34 mm watches</a></strong><br><strong><a href="http://www.watchesonlinesell.com/bulgari-watches-bulgari-trika-watches-c-127_134.html">Bulgari Trika watches</a></strong>

 
canadawomen
canadawomen
 4.2.2012 3:03

<br><strong><a href="http://www.onlineuggstore.com/">ugg store</a></strong><br><strong><a href="http://www.onlineuggstore.com/">ugg</a></strong><br><strong><a href="http://www.onlineuggstore.com/">uggs</a></strong><br><strong><a href="http://www.onlineuggstore.com/">ugg online</a></strong><br><strong><a href="http://www.onlineuggstore.com/">uggs online</a></strong><br><strong><a href="http://www.onlineuggstore.com/ugg-nightfall-5359-c-18.html"> UGG Boots On Sale</a></strong><br><strong><a href="http://www.onlineuggstore.com/ugg-ultra-tall-5245-c-30.html">UGG Ultra Tall 5245</a></strong><br><strong><a href="http://www.onlineuggstore.com/kids-ugg-boot-c-27.html">Kid Sheepskin UGG Boot </a></strong><br><strong><a href="http://www.onlineuggstore.com/ugg-classic-cardy-5819-c-8.html"> UGG Sale Cheap</a></strong><br><strong><a href="http://www.onlineuggstore.com/ugg-accessories-c-43.html"> UGG Hats</a></strong>

 
canadawomen
canadawomen
 3.2.2012 19:45

If you are looking to purchase wholesale watches there are a number options available.But as with any other item, the internet makes place to start your seek.When it passes down to it the internet is the most important marketplace in the world.For this approach reason, if you happen to in browse of at wholesale prices watches you might start below.This will give the best chance for success from the start.<br /> <br /> When searching for a wholesaler verify, customer make sure that you do enough research to brew a comfortable final decision.Remember, there are to be hundreds from wholesalers vying for use on your business.As well each one would be telling people why they are the best, and figures, benefits use most of the service.And thinking about down on it the good investment may not be an easy someone to make.You will want to go together with gut being, and choose that one thinks is appropriate.<br /> <br /> Perhaps you have had thought of picking up a wholesaler by means of calling them on the phone? This is actually way that men used to do things prior to when the internet arrived around.To find wholesale watches they would call all around until that they found a provider that would work with individuals.Even though this can still give good results, it is mostly a very outdated method to doing things.After all of the, you are going to have the best chance of finding great information on-line.When you talk to a wholesaler relating to the phone they are tell you whatever they please.But when you find these people online youre able to hurry in investigating their internet site, as certainly as demanding around regarding their services.<br /> <br /> When people finally find a wholesaler that you're most likely willing to do business with you aren't quite conducted yet.You even now have are crucial you are getting what you dream about, and you do not get ripped off.Believe the item or not there are some people intended to tell you anything just to complete another.If this particular happens in your direction when experiencing a wholesaler verify, customer explain your situation to him or her, and then improve to look through resolution.Having a new contract on hand makes idea ?n order that if anything bad does come up both social gatherings are taken care of.<br /> <br /> On the whole, wholesale watches are sold all round the web.This is a great way pertaining to wholesales to earn money, and a healthy way for other people to earn an income.Searching and locate wholesale watches online is more than possible.Just hurry, and remember to not proceed carelessly.If you do those 2 things you'll certainly be on target.

 
Ladymum
Ladymum
 25.1.2012 13:09

maca: smajlik - 8 Za toto obdivujem insturktorov aku mate vydrz ! Ja by som asi zutekala z podia :)

 
maca
maca
 21.1.2012 20:56

Pravideľne robievam 2-hodinovky- bez prestávky, akurát len s malými pauzami medzi skladbami. A pri jednej takejto, už neviem, čo som pojedla presne v polovici sa mi zachcelo k... ale poriadne, skladba bola v polke, pódium vysoko....bola to poriadna fuška udržať, oči mi vypadávali z jamiek a každý pohyb-hlavne poskok, či booty circle bol utrpením, otočiť sa chrbátom v bledých nohaviciach bolo veľkým rizikom-proste skúška silného svalstva panvového dna:). Nakoniec streching, predklon a šprint na záchod:). To množstvo očiek, čo na mňa pozerali ako som utekala okolo nich si budem pamätať celý život:)smajlik - 1