Pridaj sa do Supershape LETNEJ VÝZVY, začať môžeš aj DNES!

Zumba Flashmob šialenstvo. Zažite ho aj vy!

Máte radi rôzne výstrelky, veci neobyčajné, veľkolepé a zároveň zarážajúce a fascinujúce? Tak potom musíte vyskúšať flash mob! Že neviete o čo ide a čo má spoločné so Zumbou? Poďme si to trošku objasniť.

Zumba Flashmob šialenstvo
2. OKT 2012

Nakupujete v obchodnom centre a v dave náhodných okoloidúcich niekto začne tancovať. Zrazu sa k nemu pridá jeden, dvaja, traja, až niekoľko sto či tisíc ľudí a spolu odtancujú famózne nacvičenú, zosynchronizovanú a náhodným okoloidúcim dych vyrážajúcu choreografiu. Keď hudba zastane, tanečníci pokračujú vo svojej chôdzi, ako keby sa nič neudialo. Obľúbenými kulisami pre flash mob sú rušné verejné priestranstvá ako napríklad stanice, námestia a nákupné centrá.

Neviete si to vôbec predstaviť? Tak si pozrite nasledovné video.


Kde a kedy si môžete flash mob vyskúšať?

Flash mob sa organizuje veľmi ojedinele. Je to akcia, ktorá stojí organizátora množstvo času a energie, avšak účastníci sa zúčastňujú akcie bez akéhokoľvek poplatku. Preto sa musí nájsť človek, ktorý je ochotný absolvovať dlhé organizačné prípravy a nácviky a jeho odmena bude len dobrý pocit, či pekné video na YouTube.

Flash mob a Zumba

Viete čo vznikne ak sa tieto dve veci spoja? Predsa veľký zážitok a to nielen pre náhodných okoloidúcich, ale i pre Zumba tanečníkov. Že prečo? Predstavte si množstvo najväčších Zumba maniakov na jednom mieste, ktorých spojuje vášeň k Zumbe. Predsa z toho musí byť nielen skvelé video na Youtube, ale aj skvelý zážitok. Chceli by ste ho zažiť? Máme pre vás dobrú správu, lebo jeden sa v októbri na Slovensku koná

Kedy a kde: 6. októbra v obchodnom centre Mlyny v Nitre

Ako sa môžete zapojiť? Nie je potrebná žiadna registrácia. Stačí prísť o 16:00 a zatancovať si. Avšak jedinou podmienkou je poctivo si nacvičiť choreografie, aby ste šli s davom. Vpredu nebude stáť inštruktor, ktorý bude precvičovať, každý jeden účastník musí vedieť choreografie zatancovať sám. Na Zumba flash mob príde aj takmer 40 inštruktorov Zumby a Zumba maniaci z celého Slovenska a dokonca i z Čiech. A my veríme, že sa pridáte aj vy ;-)

Kde sa naučím choreografie? Choreografie je možné nacvičiť si na niektorých hodinách Zumby po celom Slovensku, alebo prostredníctvom videí- tutoriálov.

Kto je organizátorom Zumba flash mobu?

Je to tím šikovných ľudí a zároveň milovníkov Zumby nazývaný Creative ideas. Presnejšie Simonka, Martin a Patrik. Jeden Zumba flash mob už zorganizovali v bratislavskom Auparku a teraz sa pustili do druhého. Chcete vidieť výsledok z prvého? Video nájdete tu. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8XA0GrXmJJ8

Ako bude Zumba flash mob prebiehať?

Tentoraz sa organizačný tím rozhodol zorganizovať nielen flash mob, ale pridať k tomu aj sprievodné akcie, aby ľudia, ktorí pricestujú z ďalekých miest Slovenska, mohli stráviť takmer celý deň v znamení Zumby. Pred Zumba flash mobom sa môžu naučiť ako si pekne upraviť pomocou nožničiek Zumba tričko (od 14:15 Zumba® Wear Styling), môžu sa naučiť základné kroky Zumby (14:45 Zumba® Basic Steps), zažiť netradičnú módnu šou v štýle Zumby (15:20 Zumba® Fashion Show), dozvedieť sa viac o histórii Zumby, dať sa špeciálne nalíčiť v štýle „chaos“, pozrieť si detičky tancujúce Zumbu, vyhrať hodnotné kozmetické balíčky Oriflame, či zasúťažiť o vstupenky na akciu Baila Vitamina.

K tomu všetkému každý účastník dostane aj jednu müsli tyčinku a to všetko bez akéhokoľvek poplatku . Po Zumba flash mobe bude prebiehať after párty, ktorej lístky sú už žiaľ vypredané.

Páči sa vám to a chcete sa zúčastniť? Tak teda dobre čítajte a začnite s prípravami. Tu nájdete celý článok s podrobnými inštrukciiami ako bude Zumba flash mob prebiehať http://www.zumba-party.sk/novinky/zumba-flashmob-ialenstvo


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Zumba Flashmob šialenstvo. Zažite ho aj vy!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.