Zapoj sa do LETNEJ VÝZVY v limitovanom predpredaji len do 30.4. a získaj DARČEK ZADARMO

Zakladateľ zumby, Beto Perez na koncerte Paľa Haberu? Nič nie je nemožné!

Zakladateľ Zumby z Kolumbie, slávny Beto Perez, navštívil už po druhýkrát Prahu. A poriadne rozvíril hladinu. Chcete vedieť viac? Tak čítajte.

zumba
6. JUN 2012
Po minuloročnej vypredanej O2 Aréne organizátori bez váhania pozvali Beta do stovežatej Prahy na Corny Welness Marathon, ktorý sa uskutočnil 2.6.2012. Tentokrát sa snažili zdokonaliť minuloročné nedostatky, a preto obmedzili kapacitu (minulý rok sa totižto účastníci ledva hýbali), pódium postavili do stredu (aby každý na Beta videl a vychutnal si tento zážitok) a do programu pridali zopár „Zumba celebrít“, ktoré si Beto so sebou priniesol (Kass Martin, Heidy Tores, a iné).

 

Na Beta sme sa spýtali jednej z členov jeho realizačného tímu z Čiech- Zumba inštruktorky Lucky Tvrdoňovej, ktorá mala možnosť dostať sa do Betovej blízkosti.

Aká bola tvoja úloha na Corny Welness Marathone?

Mou úlohou byla hlavně propagace akce Corny Wellness Marathonu. Dále návrhy na účinkující na Marathonu, roztančení nadšenců na začátku maratonu a dále závěrečná after party, na které měla nejvetší podíl Vendulka Kořínková.

lucka a beto

Lucka a Beto

Beto Perez prišiel do Prahy už po druhýkrát. Tentokrát prišiel na 5 dní. Vieš nám povedať aký bol jeho program okrem sobotňajšieho vystúpenia v O2 aréne?

Já se s Betem setkala až v pátek před naší zkouškou v O2 aréně, takže nemohu přesně říci jaký byl jeho celý program. Prý hodně relaxoval a kochal se krásou Prahy.

beto v prahe 

Podľa našich informácií Beto si Prahu naozaj užil. Kochal sa nielen historickými pamiatkami a krásnou prírodou, ale absolvoval i interview v Snídane s Novou, stretol sa s Michalom Davidom, dokonca navštívil i koncert Paľa Haberu :)

Bola si s Betom v tesnej blízkosti, aký je podľa teba Beto? Spozorovala si nejaké hviezdne maniere?

Žádné hvězdné manýry jsem nezpozorovala, Beto je úplně normální mužský. Je strašně milý a vstřícný a chová se až neuvěřitelně skromně.

beto

Beto v akcii na Corny Welness Marathone v Prahe

Vieš nám povedať aké boli Betove pocity z tohto ročníka maratónu? Nebol sklamaný, že oproti minulému roku si prišlo zacvičiť menej ľudí?

Nebyl zklamaný. Tento rok lidé mohli tančit a to je super. Minulý rok byl Beto hodně překvapený počtem účastníků a musel tomu přizpůsobit program. Letos si to všichni užili a to bylo záměrem celé akce.

corny

Tohtoročná O2 aréna počas Betovho vystúpenia

Myslíš si, že Beto zavíta do Prahy aj na tretíkrát budúci rok?

Nechme se překvapit, ale ďalší ročník Corny Wellness Marathonu bude stát rozhodně za to ;)

Aké sú tvoje pocity a dojmy z Corny Welness Marathonu? Určite to bol veľký zážitok tancovať po boku najväčších hviezd nášho „Zumba sveta“ :)

Pro mě je to nepopsatelný zážitek, který si uchovám v paměti po celý život. Moc si vážím té příležitosti stát s celým skvělým týmem po jeho boku.

Na Corny Welness marathone nechýbalo ani zastúpenie slovenských fanúšikov Zumby. Najviac sme boli hrdí na 8-ročnú Fanny zo Slovenska, ktorú Beto zavolal na pódium a sama sebavedomo odtancovala, pred tisíckami ľudí, krásne prevedenú Zumba choreografiu. Myslíš, že Beta očarila a bude s ňou počítať aj pri ďalších jeho akciách?

Není pochyb o tom, že Beta okouzlila. Fanny je moc šikovná slečna, která to dotáhne hodně daleko, pokud se tanci bude dál věnovat! Nebylo to poprvé co si ji Beto všiml a určitě na ni nezapomene ;)

Mladučká a talentovaná Fanny s Betom Zumba fanúšičky zo Slovenska

fanny

 

Fanny roztancovala celú O2 arénu:

http://www.youtube.com/watch?v=luM8LwYjM9g&feature=relmfu

Na záver, prezraď nám ešte nejakú pikošku o Betovi:)

Moc hezky voní! ;)

Krátky videozáznam z Corny Welness Marathonu: http://www.youtube.com/watch?v=luM8LwYjM9g&feature=relmfu


Lucke ďakujeme za rozhovor!

Zumba spája ľudí. Jedným z dôkazov bol aj druhý a opäť úspešný ročník Betovej návštevy v Prahe. Príďte sa o tom presvedčiť k nášmu odbornému partnerovi sekcie ZUMBA na Nevädzovu 3 v Bratislave pondelky, utorky a štvrtky o 19:00. Podrobné informácie nájdete na www.zumba-party.

Zdroj: www.zumba-party.sk

Zdroj fotografií: http://abu.ath.cx/JKB/en/2012/corny-wellness-marathon-2012/


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Zakladateľ zumby, Beto Perez na koncerte Paľa Haberu? Nič nie je nemožné!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.