Nezmeškaj začiatok BEŽECKEJ VÝZVY – pridaj sa ešte DNES!

BEŽECKÁ VÝZVA 2024

Pilates cviky pre pevný zadok

redakcia

Kto by ho nechcel? Pevný, pekný a sexi zadok, ktorý v každej sukni a nohaviciach vyzerá jednoducho skvelo! Nemusíte ostať iba pri snívaní. Práve naopak, zobuďte sa a začnite na svojom vytúženom pozadí pracovať.

Pilates cviky pre pevný zadok
14. MÁJ 2013

S pilatesom za pevným pozadím

Existuje mnoho cvikov, ktorými svoje pozadie dokonale precvičíte. Vybrať si môžete z náročných cvikov za pomoci strojov vo fitness, aeróbne cviky na hodine aerobiku, ale aj pomerne pokojné pilates cviky. Pilates cviky sa vykonávajú väčšinou na jednom mieste, na podložke a na prvý pohľad sa zdajú byť jednoduché. Nedajte sa však pomýliť. Ak ich začnete cvičiť poctivo a správne, verte, že sa zapotíte. Ale o to nám predsa ide.

Natočili sme pre vás video, na ktorom sa nachádzajú rozdielne cviky. Máte z čoho vyberať. Vybranými cvikmi vás dôkladne prevedie certifikovaná inštruktorka Katarína Horvathova, ktorá jasne a zrozumiteľne vysvetlí každý pohyb prevedenia daného cviku. Veríme, že si dobre zacvičíte.

Pilates cviky na zadok

Priestory na fotenie poskytlo športové centrum RETRO Sport and Wellness v Bratislave.

Autor: Jana Šimkovičová

 


DISKUSIA K ČLÁNKU (1)

Diskusia k článku - Pilates cviky pre pevný zadok

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

Majka181
Majka181
 18.2.2014 16:05

Skvelý cvik na zadok je aj Doska - Plank ... našla som ho na http://cviky.naschudnutie.sk/ fakt doporučujem... je síce náročný ale za to precvičuje nielen zadok ale aj chrbticu... Majú tam aj video ako ho správne cvičiť