Chceš ľahšie zvládnuť PMS, menštruáciu aj ovuláciu? Vyskúšaj to s tréningami a jedálničkami z FEMINI VÝZVY.

Zahájili sme spoluprácu s novým partnerom

Mia

Práve dnes sme zahajili spoluprácu s webom Abysportnebolel.sk.

Zahájili sme spoluprácu s novým partnerom
1. AUG 2012

Milí naši návštevníci. Radi by sme  vás informovali, že od 1.augusta sme zahájili spoluprácu s web stránkou – ABY SPORT NEBOLEL – www.abysportnebolel.sk, ktorá je o športe, tréningu, zdraví, chorobách, výžive a regenerácii a sú to informácie pre športovcov aktívnych aj rekreačných.

Tento nový partner obohatí obsah na portáli Cvičte.sk o témy z oblasti športu a výživy pre športovcov.

Ich témy budú k nám plynúť z nasledovných sekcií:   

Zdravie na prvom mieste

Aj my, športovci sme iba ľudia. Občas sa musíme boriť s alergiami, svalovou slabosťou, astmou či bodnutím hmyzom. Pre športovca je preto najdôležitejšia správna prevencia. Na stránke Aby šport nebolel.sk nájdete v sekcii Zdravie 7 rubrík s množstvom článkov s radami a tipmi pre zdravé športovanie.

Vhodná výživa podporí našu výkonnosť

Vedeli ste, že pre menej intenzívny tréning je vhodný nápoj s nižším energetickým obsahom, zatiaľ čo pri intenzívnych tréningoch treba mineralizovaný nápoj s vyšším podielom sacharidov a jednoduchých cukrov? Podobných tajomstiev správneho stravovania športovcov sú stovky. Mnohé z nich nájdete vysvetlené na stránke Aby šport nebolel.sk v rubrike Výživa.

Správna technika zabráni zraneniu

Čo treba vedieť skôr, než začneme s behaním, plávaním či cyklistikou? A aké sú najlepšie spôsoby regenerácie organizmu? Súhra správnej športovej techniky, regenerácie a doplnkových aktivít je nevyhnutná pre úspešné napredovanie. Preto vám v rubrike Šport na stránke Aby šport nebolel.sk odporučíme ako na to.

Potrebujete poradiť? Spýtajte sa nás

Na portáli Aby šport nebolel.sk každodenne pribúdajú nové zaujímavé témy. V prípade, ak je predsa len niektorá téma nezodpovedaná, stačí nám poslať váš podnet do sekcie Poradňa. Vašu otázku čoskoro zodpovieme.

Najmodernejšie poznatky z konferencií

Projekt Aby šport nebolel.sk podporujú aj ďalší odborníci z oblasti športovej aj inej medicíny vrátane rehabilitačných a výživových odborníkov. Výsledkom tejto spolupráce sú aj záznamy prednášok z odborných konferencií. Nájdete ich v sekcii Konferencia.


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Zahájili sme spoluprácu s novým partnerom

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 3376
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.