Nezmeškaj začiatok BEŽECKEJ VÝZVY – pridaj sa ešte DNES!

BEŽECKÁ VÝZVA 2024

Zahájili sme spoluprácu s novým partnerom

Mia

Práve dnes sme zahajili spoluprácu s webom Abysportnebolel.sk.

Zahájili sme spoluprácu s novým partnerom
1. AUG 2012

Milí naši návštevníci. Radi by sme  vás informovali, že od 1.augusta sme zahájili spoluprácu s web stránkou – ABY SPORT NEBOLEL – www.abysportnebolel.sk, ktorá je o športe, tréningu, zdraví, chorobách, výžive a regenerácii a sú to informácie pre športovcov aktívnych aj rekreačných.

Tento nový partner obohatí obsah na portáli Cvičte.sk o témy z oblasti športu a výživy pre športovcov.

Ich témy budú k nám plynúť z nasledovných sekcií:   

Zdravie na prvom mieste

Aj my, športovci sme iba ľudia. Občas sa musíme boriť s alergiami, svalovou slabosťou, astmou či bodnutím hmyzom. Pre športovca je preto najdôležitejšia správna prevencia. Na stránke Aby šport nebolel.sk nájdete v sekcii Zdravie 7 rubrík s množstvom článkov s radami a tipmi pre zdravé športovanie.

Vhodná výživa podporí našu výkonnosť

Vedeli ste, že pre menej intenzívny tréning je vhodný nápoj s nižším energetickým obsahom, zatiaľ čo pri intenzívnych tréningoch treba mineralizovaný nápoj s vyšším podielom sacharidov a jednoduchých cukrov? Podobných tajomstiev správneho stravovania športovcov sú stovky. Mnohé z nich nájdete vysvetlené na stránke Aby šport nebolel.sk v rubrike Výživa.

Správna technika zabráni zraneniu

Čo treba vedieť skôr, než začneme s behaním, plávaním či cyklistikou? A aké sú najlepšie spôsoby regenerácie organizmu? Súhra správnej športovej techniky, regenerácie a doplnkových aktivít je nevyhnutná pre úspešné napredovanie. Preto vám v rubrike Šport na stránke Aby šport nebolel.sk odporučíme ako na to.

Potrebujete poradiť? Spýtajte sa nás

Na portáli Aby šport nebolel.sk každodenne pribúdajú nové zaujímavé témy. V prípade, ak je predsa len niektorá téma nezodpovedaná, stačí nám poslať váš podnet do sekcie Poradňa. Vašu otázku čoskoro zodpovieme.

Najmodernejšie poznatky z konferencií

Projekt Aby šport nebolel.sk podporujú aj ďalší odborníci z oblasti športovej aj inej medicíny vrátane rehabilitačných a výživových odborníkov. Výsledkom tejto spolupráce sú aj záznamy prednášok z odborných konferencií. Nájdete ich v sekcii Konferencia.


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Zahájili sme spoluprácu s novým partnerom

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.