Pridaj sa do Supershape LETNEJ VÝZVY, začať môžeš aj DNES!

5 cvikov pre sexi pozadie

Mirka

Je pravda, že drep je kráľom všetkých cvikov, ktorý úžasne formuje zadné partie. Avšak účinných cvikov, ktoré tvarujú zadok, je oveľa viac. 

5 cvikov pre sexi pozadie
20. FEB 2015

Ako sa dopracovať k sexi pozadiu? Bez pravidelnej pohybovej aktivity a vhodne zostaveného jedálneho lístka to nepôjde. Chýbať nesmú ani cviky, ktoré zadok formujú a posilňujú. Poznáte tie najlepšie?

Cvik číslo 1

Ľahnite si na chrbát, ruky sú vedľa tela a po dobu 60 sekúnd zdvíhajte zadok (panvu) čo najvyššie. Poriadne sťahujte svaly zadku i stehien. Potom môžete cvik vykonávať i tak, že zodvihnete panvu, potom vystriete pravú nohu, vydržíte  5 sekúnd, nohu vrátite na podložku a hneď za ňou i zadok. Vykonajte 12 opakovaní na každú nohu v troch sériách. 

Cvik číslo 2

Ak si predsa len myslíte, že drepy nemôžu v zostave cvikov, určenej na vyformovanie zadku chýbať, robte ich s činkami. Začínajte s nohami na šírku ramien a urobte pohyb, ako keby ste si išli sadnúť na stoličku. Urobte 12 opakovaní v troch sériách.

Cvik číslo 3

Aj výpady patria medzi cviky, ktoré výborne posilňujú svaly zadku i stehien. Ak potrebujete zmenu, skúste výpady s výskokom. Vykonajte 3 série po 20 opakovaní na každú nohu.

Cvik číslo 4

Ďalším výborným cvikom na zadok je zanožovanie v stoji. Urobte 3 série po 12 opakovaní na každú nohu.

Cvik číslo 5

Tento cvik sa vykonáva na štyroch. Vyzerá jednoducho, ale pri správnom prevedení až taký jednoduchý nie je. Podobne ako pri predchádzajúcich cvikoch robíme 3 série po 12 opakovaní na každú nohu.

Odporúčame prečítať: 6 fitnes cvikov pre pevný zadoček

Zdroj video: www.youtube.com

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - 5 cvikov pre sexi pozadie

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.