Pridaj sa do Supershape LETNEJ VÝZVY, začať môžeš aj DNES!

Úspech slovenských PortDeBras trénerok v Rusku

Jana Šimkovičová

Vypátrali sme, že 2 slovenky budú súčasťou inštruktážnych videí PortDeBras, ktoré natáčali v Moskve priamo s tvorcom tohto cvičenia Vladimírom Snezhikom.

Úspech slovenských PortDeBras trénerok v Rusku
13. JUN 2017

PortDeBras na Slovensku školí Helenka Ballová (porotkyňa súťaže FIT LEADER), ktorá ako jediná na Slovensku má mandát na vzdelávanie budúcich inštruktorov PortDeBras. Ako sa jej to podarilo?

"V júli 2015 sa konal v Moskve prvy "Trainer course PortDeBras" s Vladimírom Snezhikom, ako autorom PortDeBras. Tento kurz sa koná každých 6 mesiacov v Rusku a preberajú sa tam novinky a update a všetci čo majú záujem si zvyšovať svoju kvalifikáciu v PortDeBras, tak toto je kurz na to určený. Pred dvoma rokmi som tam bola sama a na základe toho som získala status Elite Trainer PortDeBras. Keď máš určitý status, tak to nie je limitované na krajinu alebo oblasť. V Európe (okrem Ruska) som s týmto titulom zatiaľ jediná.”

Helenka

Helena Ballova, Vladja Jurišová s Vladimirom Snezhikom

Zdroj fotografie: Facebook Helena Ballová

Tento rok sa konal trénersky kurz v priebehu júna a preberal sa PortDeBras BALL a pokročilá úroveň PortDeBras BAND a PortDeBras ParTerre (na podložke). Zúčastnili sa ho tri slovenky. Cez týždeň natáčali nové vydania PortDeBras Club systému, ktoré budú uverejnené v 3-tom a 4-tom kvartáli 2017. Tvorcovia to nazývajú release 3/2017 a 4/2017, takže všetci,čco majú zakúpený PDB Club system uvidia naše slovenky v release 4/2017. Podľa nich budú cvičiť všetci nadšenci PortDebras.

PPD

Zdroj fotografie: Facebook Helena Ballová

Podľa informácii od Helenky Ballovej, trenérsky kurz sa uskutoční aj v Bratislave 18.-19. novembra a budú ho viesť Vladimír Snezhik spolu so svojou manželkou Olgou Snezhik. Na tomto kurze sa bude školiť pokročilá úroveň (tzv. Progression - level 3) a PortDeBras ParTerre. Informácie o kurze sa dozviete na webe školy skupinových cvičení MOVE academy.

Vyskúšajte si PortDeBras tréning, ktorým precvičíte celé telo

 

Zdroj video: youtube.com

Zdroj titulnej fotografie: Facebook Helena Ballová


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Úspech slovenských PortDeBras trénerok v Rusku

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.