Pridaj sa do Supershape LETNEJ VÝZVY, začať môžeš aj DNES!

Top účes bez námahy s Batiste

Advertoriál

Vlasy sú korunou krásy každej ženy. Top účes je tak vždy nevyhnutnosťou. No poznáte to. Stretnutia, termíny v práci, stres, „nestíhačky“ a k tomu si po práci radi zacvičíte a idete do fitness centra. A tak častokrát na umytie vlasov nie je čas a radšej volíte možnosť praktického vrkoča.

Vlasy_Zena
Zdroj: Photo by Sawyer Bengtson on Unsplash
13. NOV 2019

Chcete mať stále perfektný a fresh účes a bez každodenného umývania vlasov? Máme pre vás riešenie. Suchý šampón Batiste.

Každej sa to sem tam stane. Nestíhame si vyhradiť toľko času na umytie vlasov a tak sa snažíme zvoliť iné možnosti, aby sme vyzerali dobre. Až 71% žien si neumýva vlasy každý deň. Častokrát nám narušia náš režim umývania vlasov iné nečakané okolnosti. Suchý šampón Batiste Vám v týchto situáciách pomôže zabezpečiť komfort umytých vlasoch kedykoľvek to budete potrebovať. 

Dokonalý styling za pár minút

Batiste je značka špecializujúca sa výhradne na suché šampóny. Vďaka tomuto zameraniu sú produkty Batiste v najvyššej kvalite. Patria medzi lídrov na svetovom trhu. Suché šampóny Batiste fungujú na inovatívnej báze škrobu, ktorý redukuje prebytočný maz vo vlasoch a účes tak osvieži. To všetko veľmi rýchlo, efektívne a bez použitia vody.

Suché šampóny Batiste oživia spľasnuté vlasy bez života. Dodajú objem a textúru jemným vlasom a uľahčia celkový styling. Prevoňajú vlasy príjemnou vôňou a poradia si aj s neposlušnými rozlietanými prameňmi. Suché šampóny Batiste sú vhodné pre všetky typy vlasov.

Brunetka alebo blondínka?

Pokiaľ chcete od suchého šampónu ešte o trochu viac benefitov, Batiste má vo svojej zbierke tiež nadštandardný rad produktov. Rad Hit of colour sa sústredí na konkrétnu farbu vlasov a okrem funkcie osvieženia účesu tiež posilňuje a zvýrazňuje farbu vlasov. Môže sa tak stať perfektným pomocníkom pre oživenie farby medzi návštevami kaderníckeho salónu alebo zakryť začínajúce odrasty.

Batiste_Suchy sampon


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Top účes bez námahy s Batiste

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.