Pridaj sa do Supershape LETNEJ VÝZVY, začať môžeš aj DNES!

Rozmaznajte svoju tvár čokoládovou masážou! Odvďačí sa vám!

Mirka

Sladká, voňavá a navodzujúca skvelé pocity. Napadlo by vás, že čokoláda je skutočným pokladom aj pre ľudskú pokožku? Neveríte? Vyskúšajte a čokoládovú masáž si zamilujete!

Rozmaznajte svoju tvár čokoládovou masážou! Odvďačí sa vám!
17. SEP 2012

Milujete nezabudnuteľnú chuť a vôňu pravej čokolády? Predstavuje pre vás konzumácia čokolády nezabudnuteľný zážitok? Máme pre vás skvelý tip v podobe čokoládovej masáže tváre, ktorá poteší všetky zmysly a prospeje rovnako dobre telu i duši. Na úvod malé upozornenie, čokoládová masáž spôsobuje dlhodobú závislosť. Ak radi riskujete, neváhajte a skôr ako ju podstúpite, venujte pozornosť nasledovným riadkom.

Prečo je čokoládová masáž obľúbená?

Čokoláda ako upokojujúci a omladzujúci prostriedok nie je žiadnou novinkou. Tieto dva účinky čokolády poznali naši predkovia pred tisíckami rokov. Nie nadarmo bola čokoláda nazývaná nápojom bohov.

Čokoládová masáž využíva silu dvoch prostriedkov – masáže i čokolády. Pri čokoládovej masáži sa póry pokožky otvoria a pleť postupne prijíma vitamíny, minerály (vápnik, draslík, horčík), nenasýtené mastné kyseliny, proteíny a cenné antioxidanty, ktoré majú schopnosť organizmus detoxikovať a chrániť pokožku pred škodlivými voľnými radikálmi. Podieľajú sa na stimulácii kolagénu a elastínu, ktoré sú zárukou peknej a mladej pleti.

Čokoládová masáž tváre je stvorená pre všetky typy pleti, ktorým dodáva potrebné živiny. Výsledky sú jasne viditeľné na majiteľoch pokožky starších ako 25 rokov. Po absolvovaní relaxačnej čokoládovej masáže je pokožka žiarivá a svieža, pretože hlavná zložka čokolády – kakao hydratuje, zjemňuje a zjednocuje tón pleti. Azda najviac čokoládovú masáž tváre ocení zrelá pleť, ktorá potrebuje výživné látky vo zvýšenej miere. Antioxidanty, konkrétne polyfenoly, sú bojovníkmi proti vráskam, ktoré plynutím času pribúdajú každému z nás.

Je dokázané, že masáž i čokoláda spôsobujú uvoľňovanie hormónov šťastia, ktoré je v prípade čokoládovej masáže dvojnásobné, keďže ide o kombináciu masáže a sladučkej čokolády.

O prospešnosti čokoládovej masáže i samotnej čokolády niet pochýb, pretože čokoláda vo všeobecnosti pozitívne ovplyvňuje krvný obeh, pôsobí proti zlej nálade, stresu a depresii.

Viaceré výskumy preukázali súvislosť medzi konzumáciou čokolády a chudnutím. Za tento pozitívny výsledok zodpovedá hlavná zložka kakaa teobromín, ktorý spôsobuje spaľovanie tukov a dokonca pôsobí proti celulitíde. Tým pádom sú všetky mýty o čokoláde ako faktore spôsobujúcom priberanie a kožné problémy, zažehnané (nezamieňajte si pravú čokoládu s bežne dostupnými čokoládami, ktoré sú presýtené rýchlymi cukrami a chemickými látkami). Na záver malé upozornenie. Ak chcete naplno čerpať výhody z využitia čokolády, riaďte sa zlatým pravidlom - Všetko s mierou!


Dopriať si môžete aj čokoládovú masáž tela


DISKUSIA K ČLÁNKU (1)

Diskusia k článku - Rozmaznajte svoju tvár čokoládovou masážou! Odvďačí sa vám!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

wenison
wenison
 17.9.2012 13:39

Tak čokoládovou masáž bych si nechal líbit.smajlik - 1