Pridaj sa do Supershape LETNEJ VÝZVY, začať môžeš aj DNES!

Pozývame vás na zumba night

Alica Hammerova

Vo svete fitness dnes vládne zumba. Zumba  je cvičenie a zábava v jednom.  Nechajme sa však pozvať na zumba night party…

zumba night
14. DEC 2011

Pozvanie na zumba night

Zumba začala prinášať do sveta fitness zábavu. Je to fitness program, ktorý pri latinsko-americkej hudbe kombinuje prvky aerobiku a rozličných tancov. Nechajme sa však pozvať na zumba night party…

Zumba night party je energiou nabitá atmosféra. Je to večer plný zumba hitov, ktoré strhnú do pohybu každého. Atmosféra dicso svetiel, rytmy vypracovaných tiel inštruktorov a energická latinsko-americká hudba dodávajú ten správny punc zábavy.

Zumba night nie je len o zábave…

Zumba je zábava a cvičenie v jednom. V príťažlivej zumba night atmosfére si ani nestihneme uvedomiť náš obrovský výdaj kalórií a spaľovanie tukov.

Ale veď o tom je zumba... príjemnou a zábavnou formou nás zbavuje kalórií a formuje postavu. Zumba je však aj „psychický oddych“, pretože hudba a rytmy nám dovolia zabudnúť na každodenný stereotyp.

Zumba night party pozýva všetkých nadšencov zabaviť sa, odviazať sa a úplne si vychutnať radosť z pohybu. Zumba night party je plná energie, skvelej hudby a dobrej nálady. Nechajme sa zlákať na zumba night party, úplne sa oddať atmosfére plnej rytmov a veľa zábavy… to je pravá zumba night party.


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Pozývame vás na zumba night

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.