Nezmeškaj začiatok BEŽECKEJ VÝZVY – pridaj sa ešte DNES!

BEŽECKÁ VÝZVA 2024

PORT DE BRAS - Cvičenie, ktoré vás určite nadchne

Anetta

Máte radi ladné pohyby vychádzajúce z tanca, chcete sa poriadne natiahnuť, ako aj spevniť svoje telo? Tak potom by ste mali zájsť na hodinu Port de Bras, ktorá vám ako bonus ponúkne zážitok z tancovania a pohybu.

port de bras
1. JAN 2011

Cvičenie Port de Bras  vychádza z klasického a moderného tanca a je prepojený s prvkami strečingu, posilňovania a posturálnych techník. Odborníci ho zaraďujú do skupiny Body & Mind, ktorej cieľom je vytvoriť harmóniu a zosynchronizovať telo a myseľ.

Cvičenie prebieha celú hodinu v plynulých ladných pohyboch, takže ak inklinujete k tancu, určite to bude pre vás pekný zážitok. Naučí vás koncentrácii a správnemu držaniu tela. Výborne pôsobí na skrátené svaly, pretože sa v rámci hodiny naťahuje celé telo. A okrem toho vám prinesie najmä relax, psychickú pohodu a harmóniu.

Celý zážitok z Port de Bras umocňuje hudba, ktorá cvičenie sprevádza. Cvičí sa za pomoci relaxačnej hudby (čo neznamená nudnej a pomalej) typu Chill Out a Ethnic Chill Ambient.  

Port de Bras k nám priniesli jeho zakladatelia, Julio Papí a Vladimír Snezhik, dlhoroční inštruktori viacerých cvičení. Ak si o nich a o Port de Bras chcete dozvieť viac, naštívte ich stránku www.portdebras.com.

Ak ste sa rozhodli Port de Bras vyskúšať, pozrite si náš katalóg zariadení, v ktorom si môžete vyhľadať, kde sa Portde bras vo vašom meste cvičí. A nebojte sa, nepotrebujete žiadnu tanečnú prípravu, aby ste začali. Jednoducho choďte a užite si to :).

Inšpiráciou pre vás môže byť aj nasledujúce video.


DISKUSIA K ČLÁNKU (10)

Diskusia k článku - PORT DE BRAS - Cvičenie, ktoré vás určite nadchne

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

Katie de Chimp
Katie de Chimp
 9.2.2011 23:25

Dance4U: smajlik - 18
Jednoznačne CHOĎ....určite NEOĽUTUJEŠ ! ! !smajlik - 17

 
Dance4U
Dance4U
 9.2.2011 16:14

Hmmm ... toto som este nevyskusala, ale namotali ste ma smajlik - 8 tak skusim, ze o com to je.

 
Katie de Chimp
Katie de Chimp
 7.2.2011 0:43

Ak má niekto záujem o PORT de BRAS v KOŠICIACH...tak len so mnou...u KATIE a to v 7days gym a vo Forma Club Cassovar....:o)
smajlik - 6smajlik - 6smajlik - 6smajlik - 6smajlik - 6smajlik - 6smajlik - 6smajlik - 6

 
miracle
miracle
 19.1.2011 22:58

ja odporucam aj www.studiomiracle.sk lekcie v Miracle studiu v utorky o 17tej a od februara uz aj v petrzalke :)

 
katarina
katarina
 18.1.2011 15:37

bluelemon: Port de Bras v BA - Afit Miletičova ul. ( utorok 16.45 hod. ) v Goleme Avion a Tower ( avion - štvrtok 19.10 a tower streda 7.30 hod. )
Ďalej aj v Relaxxe, a Tai chi centrum Moskovska ul. ( štvrtok a nedeľa 19.00 hod )

 
bluelemon
bluelemon
 15.1.2011 18:46

vdaka za tipy, mile damy, idem to hned checknut :)

 
cvicte.sk
cvicte.sk
 14.1.2011 11:58

bluelemon: Ahoj, kde sa port de bras cvici, to si vies vyhladat aj na tomto portaly. V tom ciernom boxe si zadaj port de bras a bratislava a vyjdu ti zariadenia, v ktorych sa hodiny port de bras cvicia :)
Zatial ich najdes par, postupne ich budeme doplnovat. Pravda je, ze port de bras este mnoho zariadeni nepouka, co by sa urcite malo zmenit :)

 
bluelemon
bluelemon
 14.1.2011 11:07

baby, neviete mi poradit, kde v bratislave sa to cvičí? rada by som vyskusala... vdaka!

 
katarina
katarina
 12.1.2011 9:27

Odporúčam pre všetky vekové kategórie alebo aj pohlavie. Nie je to cvičenie len pre ženy ale aj pre mužov. Po čase budete vidieť na sebe výsledky nielen čo sa týka spevnenia svalových skupín ale aj ladnosti a estetiku pohybu :)))))smajlik - 7

 
Katie de Chimp
Katie de Chimp
 12.1.2011 0:40

Je to skutočne SKVELÉ cvičenie ! ! !

Sama precvičujem a viem, že je to úžasné a hlavne je to super zmena oproti všetkým šialeným hodinám.....smajlik - 1 ako napr. HOUSE hehehehe

takže kočky, šup-šup....skúste PORT de BRAS, vrelo odporúčam ! ! !