Pridaj sa do Supershape LETNEJ VÝZVY, začať môžeš aj DNES!

Pohyb bez bariér pozýva všetky deti tancovať

Alica Hammerová

Občianske združenie Pohyb Bez Bariér vás pozýva na semifinálové kolá detskej tanečnej súťaže. Všetky tanečné súbory sú vítané!

Pohyb bez bariér pozýva všetky deti tancovať
28. JAN 2012
Občianske združenie Pohyb Bez Bariér Vás pozýva na semifinálové kolá detskej tanečnej súťaže. Súťažiaci sa predstavia v rozličných tanečných kategóriách napríklad mažoretky, show dance, street dance, orientálne tance a ostatné.

Semifinálové kolo detskej tanečnej súťaže POHYB BEZ BARIÉR sa uskutoční v sobotu 3. marca 2012, o 9.00 h v Dome Športu, v Bratislave alebo v sobotu 24.marca 2012, o 9.00 v Odborovom dobe kultúry, v Prešove.

Víťazi zo semifinálového kola postupujú do finálového kola s medzinárodnou účasťou. Na finálové kolo, ktoré sa bude konať dňa 9.júna 2012 v Bratislave, sú pozvané aj súťažiace deti zdravotne znevýhodnené, zdravotne postihnuté a deti z detských domovov.

Súťaž je otvorená pre centrá voľného času, základné umelecké školy, tanečné štúdiá…jednoducho pre všetky deti, ktoré radi tancujú a chcú si preveriť svoje tanečné skúsenosti medzi súpermi.

Na súťaž pozývame aj divákov, aby prišli svojim potleskom povzbudiť tanečníkov, a zároveň vytvorili správnu súťažnú atmosféru.

Viac informácií môžete získať na www.pohybbezbarier.sk alebo na tel.čísle +421 908 883 126.

OZ Pohyb Bez Barier
Alica Hammerová

J. Stanislava 43, Bratislava

Zdroj: PR


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Pohyb bez bariér pozýva všetky deti tancovať

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.