Nezmeškaj začiatok BEŽECKEJ VÝZVY – pridaj sa ešte DNES!

BEŽECKÁ VÝZVA 2024

Poďte sa hýbať a tancovať spolu s deťmi

Tento rok sa opäť koná skvelá súťaž, ktorá spája deti tancom a pohybom. Každoročne ju organizuje občianske združenie Pohyb bez Barier a vy všetci ste na túto súťaž srdečne pozvaní.

cvicenie
4. JUN 2012

Občianske združenie Pohyb Bez Barier Vás pozýva na semifinálové kolo súťaže, ktoré sa uskutoční v sobotu 9. júna 2012, o 9.00 h v Športovej hale VKP, v Bratislave.

Dňa 9. júna 2012 sa v Bratislave uskutoční finálové kolo detskej tanečnej súťaže POHYB BEZ BARIÉR. Svoje sily si prídu zmerať víťazi semifinálových kôl, ktoré sa uskutočnili v marci v Bratislave a v Prešove.

Na súťaži privítame aj súťažné tímy z Českej Republiky a zo Srbska. Účasť potvrdili aj deti zdravotne znevýhodnené a deti z detských domovov.

Súťažiť sa bude v rozličných kategóriách, napríklad mažoretky, show dance, street dance, orientálne tance a ostatné. Výkon súťažiacich budú hodnotiť profesionálny odborníci z jednotlivých tanečných oblastí.

Na súťaž pozývame aj divákov, aby prišli svojim potleskom povzbudiť tanečníkov, a zároveň vytvorili správnu súťažnú atmosféru.

Viac informácií môžete získať na www.pohybbezbarier.sk alebo na tel.čísle +421 908 883 126.

OZ Pohyb Bez Bariér
Alica Hammerová

J. Stanislava 43

Bratislava

 

Zdroj: PR článok, www.pohybbezbarier.skDISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Poďte sa hýbať a tancovať spolu s deťmi

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.