Chceš ľahšie zvládnuť PMS, menštruáciu aj ovuláciu? Vyskúšaj to s tréningami a jedálničkami z FEMINI VÝZVY.

Odborná konferencia o športe a zdraví začína o pár dní

Aktívni športoví nadšenci, ale aj tí, ktorí s cvičením len začínate, dávajte pozor. Onedlho sa bude konať ďalší ročník konferencie Aby šport nebolel, kde máte možnosť získať zaujímavé a odborné informácie. Srdečne vás na túto akciu v role mediálneho partnera pozývame.

Odborná konferencia o športe a zdraví začína onedlho
5. FEB 2013
Milí športoví priatelia,

 

Registrácia na 3. ročník konferencie „Aby Šport Nebolel“, ktorá sa bude konať 9.2.2013 v Aule Ekonomickej univerzity v Bratislave už prebieha.

Či ste začiatočník, alebo skúsený športovec, určite existuje aspoň pár nezodpovedaných otázok, na ktoré hľadáte odpoveď. Označenie konferencia môže znieť príliš odborne na to, aby vzbudil váš záujem, ale jej cieľom je poskytnúť vám teoretické a praktické rady o tréningu, stravovaní, pitnom režime a regenerácii, či rehabilitácii. Ako sa vysporiadať s oslabeniami tela, zraneniami, opakujúcimi sa infekciami, prípadne vysokým krvným tlakom a inými ťažkosťami. Ukázať Vám, ako športovať, aby sa nepotvrdilo, známe heslo „Športom k trvalej invalidite“.

Okrem zaujímavých prednášok, prezentovaných odborníkmi, ktorí športu rozumejú aj z praktickej stránky, Vás čaká množstvo sprievodných akcií, bohatý registračný balíček a tombola so zaujímavými cenami. Konferencia sa ukončí besedou s našimi medailistkami v streľbe na LOH v Londýne 2012 – Zuzanou Štefečekovou, Dankou Bartekovou a Veronikou Vadovičovou, pričom besedu bude uvádzať a moderovať Adriana Poláková.

Máte sa na čo tešiť :)

Všetky aktuality a informácie nájdete na http://abysportnebolel.sk/konferencia-info/.

Tešíme sa na stretnutie na konferencii.

Zdroj: PR

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Odborná konferencia o športe a zdraví začína o pár dní

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 3374
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.