Nezmeškaj začiatok BEŽECKEJ VÝZVY – pridaj sa ešte DNES!

BEŽECKÁ VÝZVA 2024

Leto plné energických Zumba hitov

www.zumba-party.sk

Milujete aj vy leto plné energie a skvelých hudobných hitov? Aby vám nebolo málo, energické letné skladby vám prináša aj Zumba. Užite si ich spolu s nami.

Leto plné energických Zumba hitov
3. JUL 2012

Zumba fitness v posledných týždňoch predstavila niekoľko skvelých a energických hitov. Nepochybujeme o tom, že sa stanú horúcimi novinkami na každej Zumba hodine. A aby ste boli na hodine profík, choreografiu sa môžete naučiť doma a na hodine Zumby zahviezdiť:)

Crazy love

Pesničku „Crazy love“ naspievala speváčka Mara, od ktorej ste už mohli počuť niekoľko najväčších Zumba hitov. A ako si môžete všimnúť vo videoklipe, aj zo samotného zakladateľa Zumby, Beta Pereza, sa začína rysovať veľký spevák. Toto electro merengue si veľmi rýchlo zamilujete a stane sa z toho „crazy love“, v preklade „šialená láska“.

Videoklip „Crazy love“:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7Tmi1OxTibs

Ak by ste sa chceli naučiť choreografiu krok po kroku, tu nájdete skvelý návod:

http://www.youtube.com/watch?v=IE9_yjewr3c

Baila mi son

Letné lúče, vychladená limonáda a do toho vášnivý tanec salsa. Zatancujte si ho spolu s Betom, ktorý opäť nielen tancuje, ale k záveru pesničky môžete počuť aj jeho hlas v roli speváka. Tak vstaňte a tancujte...ako sa spieva v tejto horúcej salse 

http://www.youtube.com/watch?v=8y0hS0GFCzs

Sweet girl

Originálna pesnička z dielne Zumba fitness v rytme merengue house. Krásne baby, vypracované Betove telo, to všetko nájdete vo videoklipe pesničky „Sweet girl“. A ako si môžete všimnúť, pri tejto pesničke už Betovi nepomáha v roli speváka nikto iný. Čo myslíte, bude z neho i spevácka super star?

http://www.youtube.com/watch?v=r4OwHk61EiA

Neviete sa už dočkať, kedy si budete môcť zatancovať tieto najnovšie Zumba hity na hodine Zumby? Ak by ste si ich chceli vyskúšať za sprievodu príjemného letného vánku, slnečných lúčov a čerstvého vzduchu, príďte si zacvičiť k nášmu odbornému partnerovi sekcie ZUMBA na Nevädzovu 3 v Bratislave pondelky, utorky a štvrtky o 19:00. Počas teplých letných dní sa cvičí vonku! Podrobné informácie nájdete na www.zumba-party.


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Leto plné energických Zumba hitov

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.