Nezmeškaj začiatok LETNEJ VÝZVY, začíname už 20.5.!

Je dôležité byť na Zumbe šik?

Mirka

Zumba prináša so sebou množstvo tanečných choreografií, zábavného cvičenia a nefalšovanej radosti. Zároveň k nám priniesla aj zaujímavé Zumba oblečenie, ktoré poskytuje každému z nás ďalšie potešenie :)

zumba oblecenie
22. SEP 2011

Zumba prináša so sebou množstvo tanečných choreografií, zábavného cvičenia a nefalšovanej radosti. Túžba po kráse a príťažlivosti sa v žiadnej žene nezaprie. Jednoducho, chceme byť nádherné aj pri cvičení! K pohodovému a nápaditému zovňajšku patrí správne oblečenie. Odev je spôsob ako pozitíva cvičenia zintenzívniť! Chcete vedieť ako nato? My, áno!

Oblečenie a pohyb

Odev na cvičenie by mal byť pohodlný a praktický. Mali by ste sa v ňom cítiť fajn. Je oblečenie na Zumbe dôležité? Skúste si predstaviť dve situácie. Ako sa na Zumbe cítite, keď si z akéhokoľvek dôvodu nemôžete obliecť svoje obľúbené oblečenie? Aké sú vaše dojmy, keď máte na sebe odev, v ktorom vyzeráte sexi?

Z vlastných skúseností môžem konštatovať, že trendové oblečenie zvyšuje sebavedomie a dobrý pocit z cvičenia. Šik odevom znásobíte túžbu po získaní zdravého tela a podporíte motiváciu venovať sa cvičeniu intenzívne. Zároveň platí, že v zdravom tele sídli zdravý duch!

Hlavné zásady, ktoré sa oplatí uplatňovať pri voľbe Zumba oblečenia

Bohatá ponuka tričiek, topov, legín, teplákov, nohavíc, sukničiek a mikín vo veselých farbách a rôznych štýloch, dostane každého. Oblečenie je vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré sú príjemné na nosenie.

Každá strana mince má dve strany a nič netreba preháňať. Bolo by veľmi povrchné, sústreďovať sa len na vonkajší vzhľad. Investície v podobe stoviek eur do najnovších módnych „vychytávok“, nie sú namieste. Stále platí, že oblečenie by malo byť pri cvičení predovšetkým praktické a pohodlné.

  • Vyberajte odevy zo vzdušných materiálov, ktoré neobmedzujú v pohybe a pomáhajú absorbovať pot (Zumba Cargo nohavice)
  • Investuje do kvalitného oblečenia, ktoré si udrží svoj vzhľad i napriek častému praniu
  • Nezabúdajte na tenisky, ktoré by mali byť pohodlné, pomáhať telu v pohybe a ochraňovať ho pred zranením (na Zumbu sú vhodné dance tenisky, ktoré vnášajú do pohybov stabilitu)
  • Pri výbere odevu preferujte zásadne vlastný štýl (platí to pre veľkosti, strihy aj farby)
  • Pohľad do zrkadla v športovom oblečení by mal vo vás vyvolávať pocit, že ste krásna a jedinečná.
  • Noste tričká so všitými podprsenkami alebo investujte do kvalitnej podpornej športovej podprsenky.
  • Športové šatky, čelenky a „potítka“ sú nielen praktické, ale aj štýlové a ozvláštnia aj ten najjednoduchší outfit.
  • Vyhýbajte sa noseniu šperkov a bižutérie, ktoré môžu spôsobiť zranenie.

 

Nezabúdajte, že radosť z pohybu je pri cvičení to najdôležitejšie! Akým spôsobom pozitívne pocity z cvičenia znásobíte, je len na vás!


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Je dôležité byť na Zumbe šik?

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.