Zapoj sa do LETNEJ VÝZVY v limitovanom predpredaji len do 30.4. a získaj DARČEK ZADARMO

Farebná explózia v Košiciach úspešne za nami

redakcia

Najfarebnejší beh Farbám Neujdeš už po tretíkrát odštartoval v metropole východu – v Košiciach. Sobota 27. mája tak priniesla okrem krásneho slnečného počasia veľa zábavy, smiechu a farieb! Na tomto jedinečnom podujatí sa tento rok spoločne vyfarbilo takmer 3000 bežcov.

Farbam neujdes
7. JUN 2017

Ako to tam vyzeralo? 

Presne na obed o 12:00 hod. zazneli prvé slová moderátora, ktorý privítal všetkých účastníkov. Predstavil program, ktorý bol aj vďaka našim partnerom naozaj pestrý. V stánku Nikon sa účastníci mohli nechať odfotiť a zvečniť tak svoje spomienky. Ďalší partner, Oriflame, si pripravil ochutnávku výborných welness drinkov. Okrem toho, kým sa v ich stánku dámy nechali rozmaznávať, deti si mohli pomaľovať svoje tričká, alebo spomienkovú tabuľu v stánku Bal Slovakia. Lietajúce taniere či švihadlá im zase venovalo Nestlé pre zdravie detí. 

farbam1

Zdroj foto: Farbám neujdeš

Program ale pokračoval aj na pódiu. Svoje umenie predviedla tanečná škola UNOSTAR, ktorá sa pýši viacerými majstrovskými titulmi. Väčšina účastníkov sa však nevedela dočkať najmä spoločného vyhadzovania farieb s populárnym youtuberom ExplOtidom, ktorý so sebou priviedol aj svoju polovičku Momu. Ručičky na hodinkách nezastaviteľne tikali, nálada čím ďalej viac a viac gradovala. Ešte krátka rozcvička a...

10,9,8... a ŠTART!

Prvá skupina účastníkov na čele s ExplOitedom a Momou odštartovala presne o 13:00 hod. V jednotlivých zónach sa postupne vyfarbili najskôr žltou, ružovou, modrou, oranžovou a cieľovou zelenou farbou, ktorá bola zmiešaná s trblietkami. V závere behu tak všetci poriadne žiarili. Ak očakávate uverejnenie tabuľky umiestnení a za zvuku fanfár vyhlásenie najúspešnejších bežcov, toho sa pri tomto behu nedočkáte. Víťazmi boli na konci 5 kilometrovej trasy všetci. Pretože pri tomto behu nejde o rýchlosť. Dôležitý je čas strávený aktívnym pohybom na čerstvom vzduchu so svojimi blízkymi a kamarátmi a najmä dobrá nálada. 

farbam 2

Zdroj foto: Farbám neujdeš

Posledný bežec dobehol pár minút pred druhou hodinou, ale tým sa tento deň ešte neskončil. Na pódiu už bola pripravená ďalšia tanečná skupina La Dansa, ktorá všetkých rozhýbala v latino rytmoch. Potom už mohla začať veľká farebná party s Milanom Lieskovským. Počas nej všetci netrpezlivo čakali na žrebovanie tomboly, po ktorej sa tento nezabudnuteľný deň blížil do úspešného konca. Posledné slová boli poďakovaním účastníkom aj partnerom, ktorí robia tento beh výnimočný.  

Rovnako tak sa ukázala aj dobrosrdečnosť ľudí.  Predajom modrej farby všetci účastníci podporili projekt Ligy proti rakovine ,,Rodinná týždňovka“.  Prázdny info stánok je znamením, že na konci tohto ročníka budeme môcť vďaka vám na dobrú vec prispieť peknou sumou. Tú ale prezradíme až po poslednom behu v Bratislave. 

Sleduj atmosféru tohto  jedinečného behu

Že ste to ešte nezažili?

Beh v Košiciach už síce máme za sebou, ale ešte stále máte príležitosť zažiť túto nezabudnuteľnú atmosféru na vlastne koži. Najbližšie sa vidíme 10.6. v Banskej Bystrici a tretí ročník vyvrcholí najfarebnejším behom 24.6. v Bratislave. Jediné čo musíte urobiť je navštíviť stránku www.farbamneujdes.sk, zaregistrovať sa a zakúpiť si špeciálny štartovací balíček. V ňom okrem iného tento rok nájdete skvelé tričko, 2 balíčky farieb, tetovačku, svoje štartovacie číslo, ďalšie malé prekvapenia od našich partnerov a to všetko zabalené v jedinečnom sackpacku v dizajne Farbám Neujdeš.

Zdroj: PR


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Farebná explózia v Košiciach úspešne za nami

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.