Chceš ľahšie zvládnuť PMS, menštruáciu aj ovuláciu? Vyskúšaj to s tréningami a jedálničkami z FEMINI VÝZVY.

Čitaním na Cvičte.sk vás sprevádza aj adidas

redakcia

Jedným z našich najdôležitejších cieľov je prinášať vám kvalitný obsah, ktorý neustále dopĺňame o nové informácie a aktuálne témy.

Čitaním na Cvičte.sk vás sprevádza aj adidas
5. AUG 2013

Aj preto bude obsah na portáli Cvicte.sk od 1.augusta obohatený o novú sekciu www.adidas.cvicte.sk, kde si budete môcť prečítať novinky a zaujímavosti zo sveta športu a cvičenia.

Nájdete tu informácie o najnovších kolekciách značky adidas, určených mladým aktívnym ženám a rozhodne tu nebudú chýbať svetové, ale aj domáce novinky z oblasti športu a zdravého životného štýlu, ako aj aktuálne informácie o podujatiach, ktoré adidas  pripravuje pre svojich športových nadšencov. Rovnako sa môžete tešiť na súťaže o outfity z aktuálnej kolekcie a inšpirácie zo sveta športovej módy. Spoločne vás budeme informovať aj o témach týkajúcich sa zdravého a aktívneho života.

Už v mesiaci august sa môžete tešiť na predstavenie novej kolekcie Stelly McCartney, rozhovor s tanečnicou Katkou Štumpfovou alebo motivačnými radami pre cvičenie od Anastasii Kuzminovej.

„Spojením so značkou adidas získava portál Cvičte.sk silného partnera z oblasti športu. Veríme, že toto spojenie prinesie ďalší kvalitný obsah pre našich čitateľov. Obzvlášť radi sme aj preto, že značku adidas sami používame a máme radi :)“, vraví Jana Šimkovičová z portálu Cvicte.sk.

adidas sekcia

Zdroj foto: adidas

 


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Čitaním na Cvičte.sk vás sprevádza aj adidas

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 3374
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.