Pridaj sa do Supershape LETNEJ VÝZVY, začať môžeš aj DNES!

Čitaním na Cvičte.sk vás sprevádza aj adidas

redakcia

Jedným z našich najdôležitejších cieľov je prinášať vám kvalitný obsah, ktorý neustále dopĺňame o nové informácie a aktuálne témy.

Čitaním na Cvičte.sk vás sprevádza aj adidas
5. AUG 2013

Aj preto bude obsah na portáli Cvicte.sk od 1.augusta obohatený o novú sekciu www.adidas.cvicte.sk, kde si budete môcť prečítať novinky a zaujímavosti zo sveta športu a cvičenia.

Nájdete tu informácie o najnovších kolekciách značky adidas, určených mladým aktívnym ženám a rozhodne tu nebudú chýbať svetové, ale aj domáce novinky z oblasti športu a zdravého životného štýlu, ako aj aktuálne informácie o podujatiach, ktoré adidas  pripravuje pre svojich športových nadšencov. Rovnako sa môžete tešiť na súťaže o outfity z aktuálnej kolekcie a inšpirácie zo sveta športovej módy. Spoločne vás budeme informovať aj o témach týkajúcich sa zdravého a aktívneho života.

Už v mesiaci august sa môžete tešiť na predstavenie novej kolekcie Stelly McCartney, rozhovor s tanečnicou Katkou Štumpfovou alebo motivačnými radami pre cvičenie od Anastasii Kuzminovej.

„Spojením so značkou adidas získava portál Cvičte.sk silného partnera z oblasti športu. Veríme, že toto spojenie prinesie ďalší kvalitný obsah pre našich čitateľov. Obzvlášť radi sme aj preto, že značku adidas sami používame a máme radi :)“, vraví Jana Šimkovičová z portálu Cvicte.sk.

adidas sekcia

Zdroj foto: adidas

 


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Čitaním na Cvičte.sk vás sprevádza aj adidas

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.