Zapoj sa do LETNEJ VÝZVY v limitovanom predpredaji len do 30.4. a získaj DARČEK ZADARMO

Ako dôchodcovia podporovali víťaza súťaže FIT LEADER

Jana Šimkovičová

Víťaza kategórie Individuálny tréner Branislava Lobotku zvolila vo finále súťaže FIT LEADER odborná porota. My však vieme, že mal obrovskú podporu aj od nečakanej skupiny ľudí.

Príbeh o tom, ako dôchodcovia podporovali víťaza súťaže FIT LEADER
14. JUN 2017

Zhruba v polovici trvania súťaže FIT LEADER, v ktorej sme hľadali najlepšieho trénera Slovenska sme dostali zaujímavý email. V podstate nám odosielateľ vytkol, že sa v súťaži môže hlasovať iba cez internet, konkrétne cez Facebook. Nehneváme sa, lebo konšrtuktívna kritika je vždy na mieste. Čo nás však nesmierne potešilo bol príbeh, ktorý bol v celom emaily najdôležitejší. Rozhodli sme sa, zverejniť ho aj vám. Prečo? Lebo oceňujeme námahu, akú si odosielateľ s týmto príbehom dal. Lebo súťaž FIT LEADER nie primárne o víťazstvách. Je o spájaní, a tiež o podpore komunity trénerov.

brano

Zdroj fotografie: súťaž FIT LEADER

Teší nás, že víťaž prvého ročníka súťaže FIT LEADER je človek s veľkým srdcom, ktorého zaujímajú všetci rovnako bez rozdielu veku a sociálneho zázemia. Svedčia o tom aj nasledujúce riadky, ktoré napísala pani Darina a adresovala ich práve porote. 

V združení kresťanských seniorov, Klub Trenčín-mesto sa stretávame každý pondelok v počte asi 100 ľudí,na prednáškach zo všetkých oblastí života. Snažíme sa zaistiť prednášajúceho so zaujímavou témou. O súťaži o najlepšieho trénera som sa dozvedela náhodou a keď som zistila, že súťaží aj Mgr.Branislav Lobotka, oznámila som aj v Klube, že mu môžu dávať hlasy. Odozva na môj oznam bola mierne negatívna - vraj nemáme internet a hlasovať chceme! Preto teraz chcem informovať váženú porotu o našom zoznámení sa s trenérom Lobotkom.

brano 2ka

Zdroj fotografie: Facebook CVIČTE.SK

V novinách som našla článok o Dračích lodiach a ich súťažiach na Váhu. Na internete som hľadala ako sa s nimi spojiť, aby nám prišli o tom porozprávať. Na moje pátranie odpovedal niekto, pre mňa neznámy, že je ochotný ku nám do Klubu prísť a informovať nás o Dračích lodiach. Na naše prevapenie prišiel mladý, vyšportovaný muž s obrovskými taškami a aj mnohými inými pomôckami - a všetko prinášal postupne z auta sám! Boli sme prekvapení, plní očakávania, čo nás čaká?!

Začal históriou dračích lodí, výklad dopĺňal priemetaním historických dokumentov o dračích lodiach i svojej skupine "BUĎ LEPŠÍ !"

Po veľmi zaujímavej a poučnej prednáške začal vyťahovať z tašiek - masky, parochne, veslá, hlavu lode i jej chvost a pod. a vyzval nás - dôchodcov - vyskúšať si to akoby na dračej lodi. Mali sme z toho riadnu a veľmi veselú zábavu!

V dobrej nálade nás pozval na Ostrov v Trenčíne, kde má uložené lode a vraj sa na nich povozíme. Prišli sme naň, vyskúšali vstúpiť na loď, ale plaviť sme odmietli, lebo nás to dosť "hojdalo!"Nakoniec nás čakalo veľké prekvapenie vo forme domáceho galáša, ktoré nám, náš milý tréner, priniesol a my sme ho s veľkou chuťou zjedli.

Odvtedy chodíme na Ostrov a fandíme našim DRAČIAKOM! Je nám ľúto, že sa nedalo hlasovať aj inak ako len cez internet!

 

P.S. Pridávam i pár fotografií ako dôkaz, že p. Branislav Lobotka je tréner, ktorý sa venuje i ľuďom-starším, či starým, ktorí mu, žiaľ, nemohli dať hlasy aj keď veľmi chceli!

Zdroj titulnej fotografie: Facebook Buď lepší


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Ako dôchodcovia podporovali víťaza súťaže FIT LEADER

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.