Pridaj sa do Supershape LETNEJ VÝZVY, začať môžeš aj DNES!

Špeciálne cviky na sexi pevný zadok

Anetta

Viacerých z nás trápi naše pozadie, ktoré nespĺňa parametre, aké by sme si priali. Ale sexi pevný zadok získame iba poctivým cvičením. Aby ste nestrácali čas, dávame vám do pozornosti špeciálne tvarovacie cviky, ktoré zaručene pomôžu!

sexi zadok
26. JAN 2011

Sexi zadok neznamená len chudý zadok, ale predovšetkým pevný a vytrénovaný zadok. Väčší zadok u ľudí, ktorí športujú vyzerá častokrát krajšie než u štíhlych ľudí, ktorí nešportujú. Držíme sa hesla, nie všetko chudé je aj pekné. A tento článok je venovaný všetkým vám, ktorí chcete mať pevné a vyšportované sexi zadky.

Nie je pochýb o tom, že pevnosť zadku a krásnych kriviek bokov sú dané svalovou hmotou a nie tukovými vankúšmi, ktoré spôsobujú, že sval vyzerá príliš ochabnuto a mäkko. Ak chcete teda zlepšiť tvar svojho pozadia bude potrebné zamerať pozornosť práve na svalstvo zadku a bokov. Heslom vášho úspechu je svalový tonus - teda pevné a krásne tvarované svaly. A ako to dosiahnuť? Pomôžu vám práve špeciálne tvarované cviky.

Odporúčame prečítať: Najúčinnejšie cviky na pevný zadok

 

Ak posilníte svaly na kostnatých bokoch a plochom zadku, získate plnšie tvary a ladnejšie krivky, namiesto ostro rezaných línnii. Pokiaľ je váš zadok "maxi" a boky by sa dali zaradiť do kategórie "viac než kypré", nevešajte hlavu! Tvarovacie cviky pomôžu aj vám. S ich pomocou zoštíhlite a súčastne spevnite nielen svoje pozadie, ale aj sebavedomie.

Cviky, ktorými zadok vytrénujete

Zanožovanie


Drepy


Odporúčame prečítať: 6 fitness cvikov pre pevný zadok

 

Špeciálne tvarovacie cviky sú užitočné z dvoch dôvodov. Okrem svojho účinku na rast svalovej hmoty majú ešte jeden výborný efekt - podieľajú sa na spaľovaní tukov. Je to výborná kombinácia účinkov - viac svalov a menej tukov. Práve vďaka tomu dosiahnete požadovené zmeny v tvaroch zadku a bokov. Metóda špeciálnych cvikov totiž roztáča váš metabolizmus na vyššie obrátky.

Pokiaľ k tvarovaniu a rastu nových svalov pridáte ešte odburávanie tukov podporené aerobicovými aktivitami, úpravou stravy a aktívnejším spôsobom života, vaše boky a zadok sa začnú meniť na pevnejšie sa ladnejšie tvary ešte rýchlejšie.

Všeobecne platí, že vyššie počty opakovaní znamenajú lepšie výsledky. Upravte si tréning tak, aby ste sa zadku venovali aspoň jeden (najlepšie 3 krát) krát do týždňa. Nemusíte používať všetky nižšie vymenované cviky v jednom tréningu. Vyberte si dva alebo tri cviky a preveďte niekoľko opakovaní z každého. Cviky je vhodné čas na čas obmeniť, aby ste necvičili stále to isté. 

Inšpirujte sa ďalšími cvikmi!

Pripravili sme pre vás viac článkov, v ktorých nájdete efektívne cviky na jednotlivé partie tela. S týmito cvikmi rozhodne precvičíte celé svoje telo a dosiahnete výsledky, aké si prajete.

Pozrite si tiež tento jednoduchý cvik na doma pre pevný sexi zadok:

Tento video tréning je ukážkou z mesačného video programu pre štíhle a pevné telo SUPER BODY.

V tomto video programe nájdete 28 plnohodnotných video tréningov pre domáce cvičenie a viac než 12 hodín cvičenia.


DISKUSIA K ČLÁNKU (8)

Diskusia k článku - Špeciálne cviky na sexi pevný zadok

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

legellym@gmail.com
legellym
 25.3.2015 10:13

tip na cvicenie na kazdy den, len na 5 minut: infinityobchod.sk/zuzka-light-burpees-and-abs-5-minute-workout

 
cvicte.sk
cvicte.sk
 13.7.2012 13:31

Ahojte, ospravedlnujeme sa za vzniknutu chybu. Mali sme tu cviky, vlozene pomocou jedneho linku, ktory sa nam niekde stratil. Tak sme ich tu vlozili teraz na tvrdo. Ospravedlnujeme sa, dufam, ze budete spokojni. MAme natocene aj video, ktore tu buduci tyzden vlozime, tam su tiez vysvetlene jednoduche a ucinne cviky. Cviceniu zdar! smajlik - 18

 
pepina1131
pepina1131
 13.7.2012 13:25

Alica: prosím Vás kde nájdem tie cviky??? článok sa mi zobrazí ale cviky tu nevidím???!!!smajlik - 11

 
ristveyova
ristveyova
 25.6.2012 11:14

kde nájdem tie cviky???

 
tulen888
tulen888
 11.6.2012 12:29

a kde su tie cviky?

 
denulka7171
denulka7171
 25.5.2012 1:42

Ahojte, a kde najdem tie cviky?

 
Lakotka
Lakotka
 9.2.2011 8:26

Pridávam sa k Alici. Mŕtvy ťah je veľmi účinný a rada ho cvičím. Tiež odporúčam. A to, že sa stará o svoju prdelku vidieť, takže sa oplatí si na sebe máknuť. smajlik - 18

 
Alica
Alica
 1.2.2011 16:52

Ja som urcite spokojna so svojim zadkom, staram sa onho uz zopar rokov :) Tvrdim cvicenim:) Teraz sa prevazne venujem aerobicu, kde niektore z uvedenych cvikov cvicime. Napriklad zanozovanie, unozovanie. Ked som svojho casu chodila do posilnovne, tak napriklad super ucinny bol (a urcite je) mrtvy tah a samozrejme drepy! odporucam.