Nakopni sa v novom roku v REŠTART VÝZVE s Michalom Páleníkom.

Príprava na preteky, ktoré sa neúprosne blížia

Lucia

Termín vybraných pretekov sa rýchlo blíži, z čoho som aj dosť nervózna. Bude to moja premiéra, ale pevne verím, že to nejako zvládnem a do cieľa dôjdem celá. 

Príprava na preteky, ktoré sa blížia neúprosne
27. SEP 2015

Keďže veľa času popri práci nemám, snažím sa využiť každú voľnú chvíľku na tréning na bicykli, a preto som fitcentrum momentálne úplne vynechala. Počasie je už síce o niečo múdrejšie a horúce dni konečne skončili, ale nevýhodu vidím aj v tom, že sa pomerne rýchlo skracujú dni. Dokým prídem z práce domov, nemám veľa času a o chvíľku je tma. Preto zvyknem vybehnúť na Devínsku Kobylu alebo na Kolibu a Železnú studničku. Cez víkendy, samozrejme, absolvujem dlhšie trasy. O nejaký čas budem jazdiť už len cez víkendy, ale to zase obnovím posilku, ktorú som zanedbávala. Vstup do Body energy clubu mi už skončil, čo ma vôbec neteší. Veľmi sa mi to tam páčilo, no budem si musieť vybrať inú posilku, lebo ju mám dosť od ruky aj od domu, aj od práce. Ako som už spomínala aj v predošlom blogu, rozhodla som sa pre menej náročný pretek, aby som si odskúšala, čo to vlastne je a či to vôbec bude pre mňa, aj vzhľadom na fakt, že nie som až tak súťaživý typ. Vybrala som si Snežnický MTB maratón. Celkom sa mi páči terén, prevýšenie, ako aj veľmi pekné prostredie Kysuckej vrchoviny. Za jediné negatívum považujem fakt, že som tú trasu nikdy neabsolvovala a budem v nevýhode oproti tým, ktorí ju poznajú. Každopádne sa na preteky veľmi teším a dúfam, že mi dres od Budišu prinesie šťastie. Pevne verím, že aj počasie vydrží a neprekvapí ma dážď.

Takže to by bolo asi všetko z mojich postrehov pred súťažou. Ešte skúsim opísať, ako využívam a ako mi pomáhajú jednotlivé produkty zo súťaže. AllgaSan produkty sme doma využili už niekoľkokrát a dosť nám pomohli, hlavne pri svalovici, ale aj pri bolesti chrbta. Ešte boli v rámci výhry aj produkty od mojprotein.sk, z ktorých využívam hlavne samotný whey proteín, ktorý si zvyknem zamiešať po tréningu s banánom a hlavne v druhom balíčku mi došiel jahodový, ktorý je naozaj dobrý (aspoň mne veľmi chutí). Budišku pijeme doma skoro každý deň, až sme si na ňu tak zvykli, že neviem, čo budeme robiť, keď sa minie (čo sa blíži rýchlosťou svetla). Asi si budeme musieť kúpiť ďalšie balenia do zásoby aspoň na mesiac.


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Príprava na preteky, ktoré sa neúprosne blížia

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.