TU nájdeš vyše 300 tréningov už za 6,50 € mesačne

Kedysi sa nedokázala ani pohnúť, dnes má vyšportované telo a silný odkaz pre všetky ženy
Barbora Volná
Hajnala Bajuszova
27
APR

Bojovať sama so sebou a bolesťou začala kvôli dcére. „Najhorší pocit bol, keď som ju nedokázala ani vychystať do škôlky, pretože ma ruky vôbec neposlúchali. To bol moment, kedy som si povedala, že to nevzdám a budem bojovať,“ spomína Hajnala, ktorej sa podarilo zmeniť život od základov.  

Kreatín na svaly i regeneráciu: Spoznajte jeho skvelé účinky!
Kreatín monohydrát, značka VJEM
26
APR

Mnoho ľudí spomína pri svojich tréningoch kreatín. Zaujíma vás, čo je kreatín vlastne za doplnok? Ako sa užíva a s čím všetkým vám pomôže?

Myslite na svoje zdravie a doprajte si relax v tomto uponáhľanom svete
Advertoriál
Zena_Obyvacka_Kniha
26
APR

Rýchle tempo života, stres, nezdravé stravovanie a zlé životné návyky často vedú k zhoršeniu zdravia, vysokému tlaku a pocitu vyčerpania. Žiaľ, aj toto nás sprevádza v dnešnej dobe. Myslite však na seba a doprajte svojmu telu pocit blaha.

VIDEO: Vyformované telo vďaka účinnému HIT tréningu
Redakcia
Program Hot 15 - Diana Klásková, Jana Šimkovičová
26
APR

Pred letom máme chuť cvičiť ešte o niečo viac, počas teplých dní sa chceme cítiť v šatách či sukni príťažlivo. Zacvičte si s nami rýchly a efektívny HIT tréning, ktorý vám pomôže vytvarovať a spevniť problematické partie!

Módne tipy nielen pre fitness nadšencov: Starajte sa o seba a vyzerajte pri tom skvelo
Advertoriál
Fitness oblecenie
25
APR

Oblečenie, ktoré je pohodlné a vyzerá pekne na pohľad. Zároveň spĺňa prísne zdravotné požiadavky, je vyrobené zo vzdušných materiálov, dokonale saje pot a dá sa ľahko kombinovať. Oblečenie známe úsilím znížiť škodlivé vplyvy na životné prostredie a používať materiály, ktoré boli recyklované. To všetko sú požiadavky, ktoré kladieme na oblečenie novej generácie pri výbere svojich športových outfitov.

Diéty v mladosti často vedú k obezite a depresii v dospelosti: Ako na zdravý vzťah s jedlom?
Barbora Volná
zena-zdravie-telo-zdrava-zivotosprava
25
APR

Hovorí vám niečo výraz bodyshaming? Téma šikany založenej na vzhľade je v poslednej dobe veľmi aktuálna. Ako na ňu pozerať a ako si vytvoriť zdravý vzťah s jedlom hovorí zakladateľka organizácie Chuť žiť, Valentína Sedileková.

28 dní k pevnému a vyformovanému telu vďaka Letnej výzve
Redakcia
28 dní k pevnému a vyformovanému telu vďaka Letnej výzve
24
APR

Ruku na srdce, ktorá z nás nechce byť v lete fit a cítiť sa sebavedomo? Sezóna šortiek, tielok a bikín je tu čo nevidieť, a ak chcete pre svoje telo niečo spraviť, máme pre vás návod ako na to. Žiadne diéty nečakajte, v našej Supershape Letnej výzve pre vás naše odborníčky na stravu a pohyb zostavili plán, vďaka ktorému si pripravíte chutné fit jedlá a pridali sme aj cvičenia, na ktoré sa budete tešiť. Poďte s nami do toho!

5 najzdravších probiotických potravín, za ktoré sa vám trávenie poďakuje
Redakcia
5 najzdravších probiotických potravín, za ktoré sa vám trávenie poďakuje
20
APR

Nafúknuté brucho, zlé trávenie, zápcha, či pokrivkávajúca imunita? Ak chcete zlepšiť celkové zdravie, mali by ste udržiavať svoje črevá fit. Veľkú službu vám urobia probiotiká. Kde ich nájdete a prečo sú také zdravé?

Aké sú najlepšie aktívne zložky pre pleť?
Advertoriál

Aké sú najlepšie účinné látky pre pokožku? Kyselina hyalurónová, CBD, retinol, kolagén. Sú superhrdinským tímom starostlivosti o pleť – tak prečo ich nevyužiť všetky a nahromadiť výhody? Mnoho ľudí sa obracia na CBD, aby sa pokúsili pomôcť zvládnuť stavy, ako je bolesť, úzkosť alebo problémy so spánkom. Môže sa však CBD použiť ako účinná starostlivosť o pleť?

Smart TV aj pre ľudí s aktívnym životným štýlom
Advertoriál
Bicykel_TV
19
APR

Sedenie pred televíziou a sledovanie obľúbených relácií, filmov a seriálov je pre mnoho ľudí každodennou rutinou. Avšak smart TV nie je iba televízor. Ponúka totiž funkcie, ktoré ocení každý a ani aktívni ľudia a športovci nie sú výnimkou.