Blížia sa nám veľkonočné sviatky. Nielen obchody budú zavreté, ale aj fitness centrá, či telocvične. Práve preto by ste si nemali nechať ujsť tesne pred sviatkami, dvojhodinovú Zumba párty, ktorá sa bude niesť vo veľkonočnom a kubánskom štýle. Pri troške šťastia tam môžete ísť aj s kamarátkou úplne zadarmo. Máme pre vás súťaž o 2 vstupenky na túto akciu!
Čau fešanda! Čau štramák! Ako sa ti darí v tréningu? Fakt nič moc? A ako dlho už stagnuješ? Dva mesiace? Tak to je už pekne dlho ... Takže aj cviky si obmenila, aj počet opakovaní si zmenil a stále bieda ... No, nevešaj hlavu cez šnúrky od topánok.
Niekedy sa môže za nepríjemnou bolesťou chrbta skrývať jednoduchá príčina - zlá poloha pri spánku, nesprávne držanie tela alebo pretrvávajúci stres. Ak sa vám podarí odhaliť príčinu, potom už nič nestojí v ceste tomu, aby ste sa bolesti zbavili.
Tak, ako rastie návštevnosť portálu, rastú aj naše aktivity, preto hľadáme kolegu, ktorý by sa podieľal na príprave našich príspevkov. Ak Ťa baví cvičenie a zdravý životný štýl, zareaguj na našu výzvu. Možno si vyberieme práve Teba!
Pre všetkých, ktorí milujú tanečné hodiny, pre vás všetkých, ktorí milujete výzvy a chcete vidieť výsledky, ako jediní vám prinášame čerstvé informácie o DanceXtreme ®. Prvykrát na Slovensko a do Českej republiky prichádza exkluzívny tanečný štýl priamo z Austrálie.
Niekedy sa nám môže zdať, že beh a joga stoja na dvoch rozdielnych brehoch fyzickej aktivity. Avšak veľké množstvo profesionálnych športovcov využíva práve jogu na vybalancovanie extrému, ktorý môže priniesť intenzívny športový tréning. Cítia, že práve most medzi týmito dvoma brehmi je to, čo ich posúva ďalej vo výkonnosti.
Dnešný deň, 22. marec patrí Svetovému dňu vody. V roku 1992 vzdalo OSN hold vode, bez ktorej by náš organizmus nemohol fungovať. Čo všetko v našom organizme má na svedomí voda a prečo ju musíme piť? Tomu sa venujeme práve dnešný deň.
Jar prichádza a otvára nové túžby. Zhadzujeme zimné kabáty a svetre, ktoré dokázali zakryť naše prehrešky voči zdravému životnému štýlu. Nejeden z nás sa postaví pred zrkadlo a kritickým pohľadom zhodnotí, či sa zmestí do toho, či onoho a či neželaná „faldička“ nenaruší jeho vzhľad v priliehavejších odevoch.
Byť mamou je úžasným poslaním, ktoré život napĺňa i mení. Ak ste pred touto životnou zmenou aktívne športovali a chcete znovu začať, len neviete ako, poradíme vás spolu s pôrodnou asistentkou Mgr. Janou Wagnerovou z občianskeho združenia „Pro Natal“, ktoré sa aktívne venuje príprave na pôrod a cvičeniu po pôrode.
Viete, že 21. marec patrí Medzinárodnému dňu spánku? Kvalitný spánok, ktorý dnes mnoho ľuďom chýba, je neoddeliteľnou súčasťou zdravého životného štýlu. A preto si musíme povedať, ako si zabezpečiť zdravý a dostatočný spánok.