Zapoj sa s nami do DETOX VÝZVY!

Bežkovanie je nové otužovanie: So smart hodinkami Huawei Watch GT 2 Pro z neho vyťažíte maximum

Advertoriál

Medzi mimoriadne populárne športy v tomto období patrí bežecké lyžovanie, či skrátene bežkovanie. Tento aeróbny šport sa dá praktizovať aj počas lockdownu, je nenáročný na vybavenie a zvládnu ho aj začiatočníci.

Bezkovanie_Huawei Watch GT 2 Pro
Zdroj: PR, Huawei
18. FEB 2021

Nezáleží na tom, či sa s bežkovaním len zoznamujete alebo je vaším pravidelným koníčkom - so smart hodinkami Huawei Watch GT 2 Pro z tejto pohybovej aktivity vyťažíte maximum.

Ideál na zimné športy 

Chladný a zasneženýfebruár poskytuje na bežkovanie ideálne podmienky a keďže bežkárske trasy nájdeme v okolímnohých miest a obcí, o priestor na pohyb a zároveň bonus v podobe krásnych výhľadov nie je núdza. Ak by to ako motivácia nestačilo, bežkovanie zlepšuje kondíciu a má pozitívny vplyv na zdravie celého pohybového aparátu. Prispieva aj k zhadzovaniu nadbytočných kilogramov, chtiac či nechtiac nadobudnutých počas mesiacov strávených doma. 

Na nárast popularity zimných športov reagujú aj výrobcovia technologických vychytávok. Príkladom je Huawei, ktorý do svojich hodiniekWatch GT 2 Pro zakomponoval aj špeciálny športový režim pre bežecké lyžovanie. Stačí ho pred tréningom spustiť a hodinky zaznamenajú všetky dôležité údaje o vašom výkone: prejdenú vzdialenosť, tempo, dosiahnuté prevýšenie a ďalšie podrobnosti o absolvovanej trase. Samozrejmosťou sú komplexné dáta o srdcovej frekvencii, spálených kalóriách či nasýtení krvi kyslíkom. Všetky tieto údaje hodinky následne odošlú do smartfónu, kde sa uložia do aplikácie Huawei Health. 

Pochváľte sa svojím výkonom

Pri spustenom tréningovom režime vás hodinky hlasovo upozorňujú na prejdenú vzdialenosť a rovnako vás upozornia, ak niektoré údaje (napríklad srdcový tep) prekročia odporúčanú úroveň. Táto funkcia má nielen motivačný charakter, ale zvyšuje aj bezpečnosť pri samotnom tréningu. Po bežkovaní tiež hodinky vyhodnotiačas, potrebný na zotavenie.

Za pozornosť stojí aj funkcia záznamu trasy, ktorú oceníte, keď sa po návrate do tepla budete chcieť svojím výkonom pochváliť na sociálnych sieťach. Aplikácia sama vytvorí efektné video so záznamom trasy a výberom zaznamenaných údajov. Stačí ho zavesiť na Facebook či Instagram - a následne už len počítať lajky či porovnávať výkony s priateľmi.

Huawei Watch GT 2 Pro

Udržia vás vo forme po celý rok

Bežkovanie je sezónna záležitosť, no smart hodinky Huawei Watch GT 2 Pro vás vo forme udržia po celý rok. Špecialitou pre golfistov je režim golfu, ktorý je ideálny pre perfekcionistov - analyzuje tempo a rýchlosť švihu a dokonca zobrazuje vizuálne ukážky švihu na ciferníku. Okrem toho v hodinkách nájdete ďalších takmer 100 športových režimov - okrem klasických nechýbajú extrémne športy, voľnočasové aktivity, vodné športy či loptové hry. 

Nielen pri športovaní oceníte aj mimoriadne odolné zafírové sklíčko, ktoré je takmer nemožné poškriabať. Praktickou vychytávkou, ktorou sú smart hodinky od Huawei dobre známe, je výdrž batérie. Tá v prípade Watch GT 2 Pro dosahuje až 2 týždne na jedno nabitie.


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Bežkovanie je nové otužovanie: So smart hodinkami Huawei Watch GT 2 Pro z neho vyťažíte maximum

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 3119
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.