VIDEO TRÉNING: Ako schudnúť a spevniť telo s jednoručkami

redakcia

Máme pre teba zaujímavý tréning na doma, s ktorým si dáš perfektne do tela. Navyše do 30 minút máš odcvičené. 

VIDEO TRÉNING: Spevni celé telo za 30 minút s jednoručkami
Zdroj: INTERSPORT
6. APR 2020

Chceš cvičiť s činkami, ale nevieš, ako ich použiť pri tréningu? Máme pre teba skvelú správu. V spolupráci so značkou INTERSPORT sme pre teba pripravili silový tréning, pri ktorom sa zapotíš. Čo sa týka športového náčinia, v hlavnej úlohe účinkujú už spomínané jednoručky.

Na čo sa môžeš tešiť? Tréning je vhodný pre začiatočníkov, avšak na svoje si prídu i pokročilejší. Na to, aby si ho mohla odcvičiť, potrebuješ trochu priestoru v obývačke, podložku, jednoručky a chuť do cvičenia. Poď makať spolu s nami!

Poď cvičiť hneď teraz!

Neodkladaj to na zajtra, na pondelok či nový mesiac. Začni hneď teraz! Celým tréningom ťa prevedie skvelá inštruktorka Lea Grančič.

Prečo cvičiť s jednoručkami?

Jednoručky sú stvorené na posilňovanie hornej časti tela. Pravidelným používaním jednoručiek možno získať pevné ramená, vyformovaný biceps, triceps i chrbtové svaly.

Jednoručné činky zvyšujú vlastnú váhu tela, čiže si viac makneš aj pri cvičení drepov, výpadov či mnohých ďalších cvikov. To sa, samozrejme, v konečnom dôsledku pozitívne odrazí aj na vzhľade tvojho tela.

Intersport

Nespornou výhodou činiek je aj to, že sú lacné a dostupné. Môžeme ich zaradiť medzi základné športové náčinie, ktoré skvelo spestrí tréning. Aj teraz si môžeš objednať jednoručky Energetics priamo z e-shopu INTERSPORT

Ďalším benefitom jednoručiek je ich skladnosť, čiže nezaberajú zbytočné miesto v domácnosti. Stačí ich schovať pod posteľ či za dvere, kde nebudú prekážať.

Intersport

Páčil sa ti tréning a chceš cvičiť pravidelne?

Dávame ti do pozornosti ďalšie tréningy zo série INTERSPORT.

VIDEO TRÉNING: Daj si poriadne do tela za 25 minút je zameraný na spaľovanie tukov a formovanie figúry. Využiješ v ňom švihadlo, bosu a pri strečingu môžeš siahnuť po terapeutickej pomôcke s názvom blackroll.

Intersport

VIDEO TRÉNING: Domáce cvičenie so stepperom a medicinbalom je takisto určený na precvičenie celého tela. Aj týmto cvičením ťa bude sprevádzať Lea Grančič.

Intersport


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - VIDEO TRÉNING: Ako schudnúť a spevniť telo s jednoručkami

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2918
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.