Pridaj sa do Supershape LETNEJ VÝZVY, začať môžeš aj DNES!

Potrebujete schudnúť rýchlo a bez ujmy na zdraví?

redakcia

Máme pre vás riešenie v podobe dvojtýždňovej rýchlej diéty, ktorá prinesie očakávané výsledky a nevyčerpá vás fyzicky ani psychicky. 

Potrebujete schudnúť rýchlo bez ujmy na zdraví?
28. NOV 2016

Každému z nás sa niekedy stane, že potrebuje schudnúť rýchlo, napríklad kvôli nejakej výnimočnej udalosti v rodine či práci. Bohužiaľ, väčšina rýchlych diét je zostavených tak, že sú udržateľné len niekoľko dní, človek trpí hladom, je frustrovaný a po skončení takejto diéty prichádza jojo efekt. Lenže aj tu existujú výnimky. Jednou z nich je rýchla diéta od eDiéty, ktorú zostavujú skúsení odborníci.

Princípy rýchlej diéty od eDiéty

Turbo diéta od eDiéty je dvojtýždňový stravovací program, ktorý je zostavený tak, aby človek schudol rýchlo, ale zdravo a v pohode. Je to vďaka tomu, že na zostavovaní tejto diéty sa podieľa tím skúsených odborníkov. Teda sa nemusíte báť toho, že budete odkázaní na jednotvárny jedálniček a od rána do večera vám budú v bruchu „vyhrávať muzikanti“.

Hoci sa jedná o diétu, ktorá je založená na nižšom energetickom príjme, je v nej zastúpená pestrá škála potravín a všetky dôležité makroživiny, teda bielkoviny, tuky i cukry. Vaše telo dostane to, čo potrebuje. Na hladovanie a „pošramotenú“ psychiku môžete zabudnúť.

Pri tomto type diéty sú dodržané princípy krabičkovej diéty. To znamená, že potraviny k vám prídu čerstvé, jedálniček je pestrý, jedlá sú zhotovené z lokálnych a sezónnych potravín. Zaujímavé je, že počas rýchlej diéty sa užíva aj selén v podobe výživového doplnku. Je to preto, že selén má zásluhu na podporení imunitného systému a navyše má priaznivý vplyv na pokožku, vlasy i nechty. Čiže po skončení diéty budete nielen o niekoľko kíl ľahšia, ale aj krajšia.

Počas diéty je dôležité dôsledne dodržiavať pitný režim a vyhnúť sa akejkoľvek konzumácii alkoholu. Na dva týždne sa to však vydržať dá, čo poviete? 

edieta evelyn

Zdroj: PR

Zdroj foto: pixabay.com


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Potrebujete schudnúť rýchlo a bez ujmy na zdraví?

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.