Pridaj sa do Supershape LETNEJ VÝZVY, začať môžeš aj DNES!

Test citátu

Jan Pokorný

Jedinečný rekreačný, nesúťažný beh pre dievčatá a ženy v pohybe s názvom VELVET RUN sa vracia do Bratislavy a Košíc už po štvrtýkrát.

30. JUL 2014

Aj v tomto roku sa pobeží v sviežej zeleni obľúbených mestských parkov – v piatok 29. augusta v lesoparku Anička v Košiciach a v sobotu 6. septembra v Sade Janka Kráľa v Bratislave. V oboch mestách je štart o16-tej hodine a nenáročnú trať s dĺžkou 5 km zvládnu začiatočníčky i skúsenejšie bežkyne. Pre dámy, ktoré si ju predsa len netrúfnu zdolať celú, pripravili organizátori osobitnú kategóriu Nordic walking - Prechádzka.

Tady je nějak odlišený citát v článku, zadaný přes ck editor.

Keďže VELVET RUN nie je len o behu, neoddeliteľnou súčasťou podujatia je aj bohatý sprievodný program pre celú rodinu, svieža a dynamická rozcvička, bohatá tombola pre všetky účastníčky, dobrá hudba a skvelá atmosféra. Deti sa okrem toho môžu tešiť na detský kútik, hry a súťažné behy.

V bežnom živote sa to prejaví napríklad tým, že človek dokáže žiť naplno v prítomnosti a zároveň nerieši veci, ktoré nedokáže ovplyvniť.

VELVET RUN okrem propagácie behu a zdravého životného štýlu každý rok pomáha a inak to nebude ani teraz. Účel, na ktorý poputuje výťažok zo štartovného a predaja športových tričiek adidas s logom podujatia uverejníme čoskoro.

tenisové tričko

triko

 

 


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Test citátu

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.