Pridaj sa do Supershape LETNEJ VÝZVY, začať môžeš aj DNES!

Výsledky súťaže: Súťažte s FLASKA - láska na prvý dúšok a vyhrajte 1 pre seba

FLASKA vyhra

Žrebovali sme a výhru získava:

Janka Trnkova 

Srdečne gratulujeme.

- - - - - -

ZADANIE

 

Zdravý pitný režim trápi viacerých z nás a to pritom vieme, že voda je pre naše telo nevyhnutná. Veď aj ľudské srdce obsahuje až 85% vody :)

Skúste si spraviť z pitia naozajstný pôžitok a doprajte si vodíkovú vodu, ktorá má množstvo priaznivých účinkov na vaše zdravie a krásu. Vedia to aj v Japonsku kde je vodíková voda veľký hit. Túto vodu vám vyrobí FLASKA stlačením gombíka už za pár minút.

FLASKA je štýlový pomocník k akejkoľvek aktivite.

Zoberte ju so sebou do školy, kancelárie, fitka či len tak v obývačke. Indoor, outdoor. Už po pár dúškoch sa stane vašou súčasťou a o „elixír zdravia“ máte postarané. (aaaach presne toto sme potrebovali :)). Nie je nič lepšie ako zásobiť telo dostatkom „živej vody“ s blahodarnými účinkami. Kdekoľvek a kedykoľvek. Jediné čo k tomu potrebujete, je FLASKA a čistá voda z vodovodu. Jednoduché, nie? FLASKA je láska na prvý dúšok. 

FLASKA, obrazok clanok

 

ZADANIE SÚŤAŽE

Vyhrajte FLASKU pre seba a potešte sa pod vianočným stromčekom. Stačí iba správne odpovedať na jednoduchú otázku: Na koľko dní vám FLASKA pokryje pitný režim po tom, ako sa nabije? Nápovedu nájdete na  https://www.mojaflaska.sk

Stačí správne odpovedať na súťažnú otázku nižšie a budete zaradení do žrebovania. V rámci ankety nižšie zvoľte jednu z možností, ktorú považujete za správnu a kliknite na tlačítko "odoslať". Vaša odpoveď k nám do redakcie príde automaticky. Súťaž trvá od 15.12.2017 do 21.12.2017. Dňa 22.12.2017 bude vyžrebovaný 1 výherca, ktorý získa 1x FLASKA.


Súťažiť môžu iba osoby staršie ako 18 rokov s trvalým bydliskom v SR, ktorí sú registrovaní na portáli Cvičte.sk.