Nezmeškaj začiatok BEŽECKEJ VÝZVY – pridaj sa ešte DNES!

BEŽECKÁ VÝZVA 2024

Výsledky súťaže o 3 knihy "Objavte svoj vnútorný pokoj"

Súťa o 3 knihy

 

 

 

 

VÝSLEDKY SÚŤAŽE

 

Žrebovali sme a šťastie sa usmialo na týchto troch výhercov, ktorí vyhrávajú knihu Objavte svoj vnútorný pokoj. Výhercom srdečne blahoželáme:

Zuzana Kvassayova, Považská Bystrica

Michaela Majchráková, Bratislava

Branislav Bega, Bratislava

Výhercov budeme kontaktovať emailom.

ZADANIE SÚŤAŽE

Všimli ste si, koľko ľudí je dnes v strese, neustále sa niekam ponáhľajú, trápia sa kvôli maličkostiam a to celé vplýva nielen na ich duševnú pohodu, ale aj kondičku? Šport a cvičenie je jednoznačne správnym krokom, a keď k nemu pridáte duševné cvičenia a meditácie, bude to ideálna situácia. Máme pre vás tip na novinku Objavte svoj vnútorný pokoj a HRAJTE o 3 knihy!

Novinka Objavte svoj vnútorný pokoj vás jednoducho a ľahko prevedie návodmi, tipmi a trikmi, ako nájsť pokoj práve teraz bez väčšej námahy. Žiadne odborné výrazy, žiadne náboženstvá, žiadne otázky new age, len prostý návod ako byť šťastný. Autor Oli Doyle je známy tým, že toto všetko učí priamo, bez vaty.

Pohoda, pokoj a šťastie sú na dosah, a to oveľa bližšie než si myslíte. Stačí ak urobíte jednoduchý, ale podstatný krok k prítomnosti. Nájsť veci, na ktoré sa treba sústrediť. Dosiahnuť efektivitu a jasnosť vo všetkom, čo robíte.

Pred 2600 rokmi objavil Budha čosi, čo sme mali stále rovno pred nosom: možnosť oslobodiť sa od vlastnej mysle. Otázka, ktorú si položil Budha a rovnako aj téma tejto knihy znie „Ako sa môžem oslobodiť od bolesti tohto sveta?“ Odpoveď je jednoduchá: „Buď tu a teraz.“ Ale uskutočňovať ju prakticky je náročné, vzhľadom na naše podmieňovanie a pretože sme navyknutí stále počúvať myšlienky, ktoré nám plynú v mysli. 

AKO SÚŤAŽIŤ

Stačí správne odpovedať na súťažnú otázku a budete zaradení do žrebovania o 3 x knihy Objavte svoj vnútorný pokoj. V rámci ankety nižšie zvoľte jednu z možností, ktorú považujete za správnu a kliknite na tlačítko "odoslať". Vaša odpoveď k nám do redakcie príde automaticky. Súťaž trvá od 27.2.2015 do 9.3.2015. Dňa 10.3.2015 budú vyžrebovaní a zverejnení traja výhercovia. Každý obdrží jednu knihu Objavte svoj vnútorný pokoj.

Pomôcka: Odpoveď nájdete pri knihe Objavte svoj vnútorný pokoj


Súťažiť môžu iba osoby staršie ako 18 rokov s trvalým bydliskom v SR, ktorí sú registrovaní na portáli Cvičte.sk.