Pridaj sa do Supershape LETNEJ VÝZVY, začať môžeš aj DNES!

Zumba maratón? Zvládnem to?

Zumba-party.sk
Aj vy ste si cvičenie Zumba fitness úplne zamilovali? Tanec, chytľavá hudba, skvelá atmosféra a pálenie kalórii počas jednej hodiny. A čo tak si to všetko dopriať v trojnásobnej dávke?
Zumba maratón? Zvládnem to?
27. APR 2012

Aj vy ste si cvičenie Zumba fitness úplne zamilovali? Tanec, chytľavá hudba, skvelá atmosféra a pálenie kalórii počas jednej hodiny. A čo tak si to všetko dopriať v trojnásobnej dávke? Zumba maratóny sú skvelým spôsobom ako spáliť množstvo kalórii, zasypať sa hormónmi šťastia, ale aj zažiť tú pravú Zumba atmosféru medzi množstvom maniakov Zumby. Predsa len leto už je za dverami, tak prečo neurobiť niečo skutočne účinné pre svoju postavu?

Ako to vyzerá na maratóne Zumby?

Zumba maratón zvyčajne trvá 3 hodiny a čo je na ňom najzaujímavejšie, počas troch hodín sa vystrieda na pódiu množstvo inštruktorov. Každý inštruktor má v sebe niečo jedinečné a odlišné od ostatných. Môžete si zatancovať na vynikajúce choreografie, pulzujúce pesničky a hlavne energiou nabitých inštruktorov. Úsmevy na tvárach hovoria za všetko. Navyše na maratónoch Zumby nejde o žiadnu súťaž :)

Zvládnem 3 hodiny Zumby?

Množstvo ľudí sa bojí, že jeho kondička takú dávku cvičenia nezvládne. Mýlite sa! Po skúsenostiach vieme, že aj začiatočníkovi v Zumbe sa nechce z maratónu odísť. Keď sa dostanete do víru tanca, atmosféra vás pohltí a nebudete veriť vlastným ušiam, že už je koniec. Po každej hodinke cvičenia si navyše môžete oddýchnuť počas prestávky a občerstviť sa šťavnatým ovocím či nakúpiť Zumba oblečenie v Zumba shope, podľa toho čo pre vás organizátori pripravia.

Kde zažijem Zumba maratón?

Na jar je nepísaným pravidlom, že so Zumba maratónmi akoby sa vrece roztrhlo. Môžete si vybrať z väčších, z menších, z maratónov so slovenskými inštruktormi, pri tých lepších aj so zahraničnými, v rôznych mestách Slovenska.

Ak ste aj vy dostali chuť zažiť nespútanú zábavu na Zumba maratóne, máme pre vás skvelý tip: Zumbathon s príchuťou brazílskeho karnevalu!

Dňa 28.04.2012 sa v levickej športove hale zídu Zumba inštruktori z troch kontinentov! Chino z Nigérie, Ronaldo z Brazílie a inštruktori z rôznych kútov Slovenska. Jeden z najlepších a najväčších Zumba maratónov, ktorý musíte zažiť  Už pri vstupe do športovej haly vás privíta niekoľko darčekov, nebude chýbať ani tombola so skvelými cenami, pitný režim, šťavnaté občerstvenie, ochutnávka výrobkov zdravej výživy, pestrofarebné oblečenie v Zumbashope, či líčenie pre každého zdarma. Všetky informácie ohľadom maratónu nájdete tu: http://www.zumba-party.sk/novinky/zumbathon-4-s-prichutou-brazilskeho-karnevalu

Ukážka ako to na Zumba maratóne vyzerá: http://www.youtube.com/watch?v=wsvTvUSNb9k&feature=relmfu

Rezervácia lístkov na info@zumba-party.sk

Stretneme sa na parkete :)

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Zumba maratón? Zvládnem to?

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 

TOP články