Nezmeškaj začiatok BEŽECKEJ VÝZVY – pridaj sa ešte DNES!

BEŽECKÁ VÝZVA 2024

Zdravé raňajky nadovšetko. A môžete ich získať zadarmo

Dokázal by vás rozosmiať vtipný slogan na aute? V našom prípade sa tak stalo niekoľkokrát. Úsmev, tichý smiech, hlasný rehot, pokyvkávanie hlavou na vyjadrenie súhlasu, úškrny sprevádzané ocenením originálnych výrokov majiteľov áut... Presne to sme zažívali pri pohľade na zadné sklá osobných automobilov stojacich na križovatkách.

Zdrávé raňajky nadovšetko. Navyše ich môžete získať zadarmo
29. NOV 2012

Zhodli sme sa, že musíme vypátrať toho, kto za týmto nápadom stojí. Podarilo sa a dnes sa nápaditým sloganom prezentujeme aj my! Zistili sme, že za všetkým stojí jeden z najväčších distribútorov cereálií na Slovensku, spoločnosť BONAVITA.

Ošúchané, ale pravdivé – Raňajky sú základom dňa

Neraňajkujete? Robíte chybu, ktorá sa časom odzrkadlí na vašom zdraví. Absencia raňajok spôsobuje spomalenie metabolizmu s následným priberaním. Ovísajúce faldíky veru nepotešia nikoho. Nehovoriac o úsilí, ktoré je potrebné vynaložiť v prípade, že sa ich chceme zbaviť.

Bez výkonnosti v dnešnej uponáhľanej dobe neobstojí nikto. Ľudia, ktorí raňajkujú, sú schopní urobiť väčšie množstvo kvalitnej práce, pretože zdravé raňajky sú pohonom pre fungovanie centrálneho nervového systému. Spomeňte si na utrpenie, ktoré vám dokáže hlad spôsobiť. Podobné trápenie zažíva váš mozog, vyhladovaný po dlhej noci, ak mu odopriete raňajky. Očakáva, že mu chýbajúcu energiu dodáte. Ak chcete odviesť kvalitnú prácu, úspešne zložiť skúšku v škole, či bravúrne zvládnuť pracovnú poradu bez pocitov únavy, malátnosti, podráždenosti a zníženej koncentrácie, nezostáva vám nič iné, ako raňajkovať!

Navyše, kvalitné raňajšie jedlo je prevenciou kardiovaskulárnych a žlčníkových problémov. Podľa zistení je u raňajkujúcich menšia pravdepodobnosť, že sa dostaví „vlčí hlad“ a objavia „nočné nálety na chladničku.“

bv ranajky

Našiel sa niekto, komu nie je vaše zdravie ľahostajné

Dôležitosť raňajok si uvedomujú aj v spoločnosti BONAVITA, ktorí sa rozhodli podporiť význam zdravých raňajok naozaj originálnym spôsobom. Stačí využiť vlastnú tvorivosť a navrhnúť ozdobnú nálepku na zadné sklo svojho auta, ktorá a obsahuje vlastný vtipný a pozitívny slogan. Fantázii sa v tomto smere medze nekladú. Ľahko si to môžete nezáväzne vyskúšať na stránke www.bonavitacerealie.sk. K dispozícii máte širokú škálu farieb, milých ozdôb v podobe motýľov, ktoré môžete vhodne skombinovať s farbou vášho auta. Na záver si zvolíte druh cereálií, ktoré vám najviac chutia. Výsledkom je návrh ozdobnej nálepky, ktorá je jedinečná, zábavná a vystihuje len a len vás!

Zmeniť svet k lepšiemu prostredníctvom úsmevu môžete aj vy. Odmenou vám budú rôzne druhy cereálií BONAVITA.  

Menia svet od seba ...

Pýtate sa, ako to celé vzniklo? V Bonavite robia reklamu inak, nevtieravo. Chceli, aby ľudia raňajkovali, pretože vynechávanie raňajok je najväčším prehreškom proti zdravému životnému štýlu. Chcú zabezpečiť, aby ľudia raňajkovali kvalitné cereálie a umožnia im to zadarmo. Navyše každý šofér si môže dotvoriť grafiku zábavným spôsobom, a tak zlepšiť náladu na Slovensku ďalším vodičom.

Ozdobná nálepka na zadnom skle auta s vtipným sloganom a smajlíkom je spôsob, ako sa vyjadriť a vyčariť úsmev na tvárach ľudí. No v prvom rade je cestou k zlepšeniu svojho životného štýlu, pretože 20 druhov rôznych druhov kvalitných cereálií je zárukou chutných a zdravých raňajok minimálne na obdobie pol roka.

Zdroj: PR článok

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Zdravé raňajky nadovšetko. A môžete ich získať zadarmo

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.