Pridaj sa do Supershape LETNEJ VÝZVY, začať môžeš aj DNES!

Vybite nadbytočné kila s Infightingom!

Tinka

Ak máte radi akčné cvičenia, po ktorých odchádzate mokrí ako myš, tak vás infighting určite nadchne!

http://foter.com/f/photo/5125676846/ccf45cddd0/
6. FEB 2012

Nenáročný a dynamický

Infighting je skupinové cvičenie v rytme rýchlej hudby, v ktorom neexistuje žiadna choreografia. Používa pohyby odlišných druhov bojových športov. Infighting je modernejšia odroda tae-ba, ale je to fyzicky náročnejšie cvičenie. V akčnom pohybe ste celú hodinu!

Kurz sebaobrany zdarma

Cvičenie prebieha formou boja s fiktívnym protivníkom, kde sa naučíte nielen obrane a sebadisciplíne, ale získate aj úplnú kontrolu nad svojím telom a zvýšite pružnosť svalov. Vyskúšajte si toto cvičenie a môžete rátať s tým, že si precvičíte svalové partie, zdokonalíte si obratnosť, koordináciu a pružnosť svalov, posilníte kardiovaskulárny systém a schudnete v problémových partiách.

Infighting učí človeka ovládať nielen svoje telo, ale aj brániť sa a vedieť reagovať na útok súpera v reálnom živote. Cieľom tohto cvičenia teda nie je len dosiahnuť dokonalú postavu či dobrú kondíciu, ale zároveň získať vnútorný pokoj a sebadisciplínu. Cvičenie je zamerané tiež na redukciu telesnej hmotnosti, zlepšuje kondíciu a zvyšuje svalovú silu.

Infighting upevňuje vôľu a mení taktiež váš postoj ku stresu a problémom každodenného života. Pravidelným bezpečným a zdravotne nezávadným tréningom rozvíjate svoj tzv.šiesty zmysel – cit pre svoje telo. Tento šport sa riadi heslom „Get Fit, Lose Weight, Have Fun, Be Strong“, čo znamená „Zacvič si, Schudni, Zabav sa, Buď silný“.

Aj napriek tomu, že to znie ako cvičenie určené výlučne mužom, na hodinách infightingu nájdete po väčšine len ženy. A určite to nebude len inštruktorom :)DISKUSIA K ČLÁNKU (1)

Diskusia k článku - Vybite nadbytočné kila s Infightingom!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

bounty
bounty
 19.2.2012 13:48

infighting milujem v podaní Janyho... bola by som veľmi rada, keby ho niekto začal cvičiť aj TNsmajlik - 18