Pridaj sa do Supershape LETNEJ VÝZVY, začať môžeš aj DNES!

Venušine guličky - pomoc pri pôrode

Cítite sa vyčerpaná a váš organizmus sa postupne vracia po pôrode do pôvodného stavu? Asi ste už netrpezlivá a nemôžete sa dočkať, kedy sa dostanete do svojho zabehnutého aktívneho života bez akýchkoľvek obmedzení, ktoré ste počas deviatich mesiacoch museli striktne dodržiavať.

Venušine guličky - pomoc pri pôrode
24. SEP 2012
Kvôli bolestiam či iným zdravotným problémom sa vaše sexuálne chute znížili na minimum, no napriek tomu sa neviete dočkať dňa, kedy znovu zažijete vášnivé milovanie s vašou polovičkou. K príjemným sexuálnym zážitkom sa môžete dopracovať, ak skúsite venušine guličky, ktoré vám tento proces urýchlia. Aj napriek tomu, že ide o erotické pomôcky, venušine guličky majú mnoho pozitívnych účinkov, ktoré dokážu vyriešiť vaše zdravotné problémy.


Čo sú to venušine guličky?

 

V prvom rade ide erotické pomôcky, ktoré vďaka svojim vynikajúcim vlastnostiam sa takisto stali aj zdravotnými pomôckami. Mnoho žien vyhľadáva venušine guličky práve kvôli zdravotným problémom, ktoré ich privádzajú do nepríjemných situácií. Samozrejme venušine guličky okrem liečebných možností ponúkajú aj intenzívne prežívanie sexuálnych radovánok, čím si spestríte váš sexuálnych život a upevníte partnerské vzťahy. Ak práve uvažujete nad ich zaobstaraním, vyhľadajte nejaký sex shop, kde by ste našli to, po čom túžite. Určite ich nehľadajte v niektorej z drogérií alebo v potravinách, lebo by to bola zbytočná strata času. Ak máte nejaký strach alebo sa hanbíte, je mnoho eshopov, kde vám sexshop zaručí diskrétne dodanie týchto pomôcok. Môžete si vyberať z rôznych farieb, materiálov (plastové, silikónové, kovové) a tvarov (dokonca aj tvare jahody), takže nemajte obavy, pretože výber je naozaj veľký.


Ako fungujú?

 

Nie je na tom nič komplikované. Stačí si ich zaviesť na to správne miesto a môžete ísť pekne upratovať. Zaručujem vám, že takéto upratovanie ste ešte nezažili. Ide o to, že venušine guličky sú účinné práve vtedy, keď ste v pohybe. Takže neseďte a hýbte sa! Môžete si zatancovať, zacvičiť alebo len tak sa poprechádzať. Niektoré ženy ich nechcú vybrať aj keď idú do mesta, a tak si užívajú príjemného nakupovania. Vaše telo pri každom vašom pohybe pracuje a udržiavaním guličiek v pošve doslova posilňujete. Je to hotová posilňovňa! Ak už nebudete mať chuť „cvičiť“, stačí potiahnuť šnúrku a už sú von. Takže zaručuje nie len výborné výsledky, ale takisto sa jednoducho aplikuje bez akýchkoľvek komplikácií.


Pomoc po pôrode

 

Citlivosť a stiahnutie pošvy po pôrode trápi mnoho žien, a preto pre jej uvoľnenie je dobre využiť venušine guličky. Prekonzultujte s lekárom, kedy je ten správny čas po pôrode s ich aplikáciou. Častým nosením sa spevňuje svalstvo natoľko, že zabraňuje vzniku inkontinencie, čo je samovoľný únik moču. Dajte koniec situáciam, kedy vás neschopnosť udržať moč dostala do nepríjemných situácií a trapasov. Urýchľujú zotavenie organizmu, telo prechádza do pôvodného stavu pred pôrodom, a takisto vám dáva priestor na vzrušujúce milovanie.


Večne šťastná žena

 

Všetci chceme byť šťastní, tak prečo si trošku šťastia nedopriať? Ženy sú veľmi citlivé stvorenia a mnohokrát sa stane, že ich stres dokáže poriadne zahltiť. V takom prípade nemusíte vykrikovať na suseda, ale urobte len pár smelých krokov a doslova sa mu vysmejete do tváre. Venušine guličky vďaka príjemnej „masáži“ navodzuje dobrú náladu, a preto akýkoľvek stres sa nemá kedy dostaviť.


Ako to vyzerá pod perinou

 

Sexuálny zdravie si treba chrániť a starostlivo oňho dbať, pretože v opačnom prípade sa u vás môžu vyskytnúť zdravotné problémy alebo partnerské hádky. Veď milovanie je predsa také nádherné, tak prečo si ho neurobiť ešte krajším? Či už máte alebo nemáte problém s uspokojením, pri použití venušiných guličiek už nad tým nebudete uvažovať. Môžete ich využiť formou predohry, a takisto do toho môžete zapojiť iné erotické pomôcky, napríklad vibrátor. Doprajte si vzájomného času na dráždivé milovanie, ktoré prispeje nie len vášmu zdraviu, ale takisto aj vašim zaľúbeným srdciam.

 

Zdroj: PR článok

DISKUSIA K ČLÁNKU (13)

Diskusia k článku - Venušine guličky - pomoc pri pôrode

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

Zvoľte stranu: 1-10 | 11-13
vlocka
vlocka
 1.9.2020 21:30

ja mam tie california zo superlove a su uzasneee

 
Petrinecka
Petrinecka
 25.2.2020 11:47

fuha, tak to je uz fakt odvazne :D

 
monicka234
monicka234
 24.2.2020 17:56

Nemate niektora odskusane?...

 
monicka234
monicka234
 24.2.2020 17:53

a toto je inak velmi ine? https://superlove.sk/california-exotics-remote-dual-motor-kegel-system-pink ...

 
monicka234
monicka234
 22.2.2020 16:00

Podobne tymto https://superlove.sk/alive-u-tone-love-balls-venusine-gulocky-ruzova ... Som to nedopisala cele :)...

 
monicka234
monicka234
 21.2.2020 17:31

Petrinecka: ano tie vyzeraju celkom dobre ja mam podobne :)...

 
Petrinecka
Petrinecka
 15.2.2020 11:39

ci nie?

 
Petrinecka
Petrinecka
 15.2.2020 11:39

tak neviem mozno toto je na zaciatok dobre http://zdravie.cvicte.sk/cvicte-sk/venusine-gulicky-pomoc-pri-p-rode vyzera to byt taka normalna velkost a aj material moze byt dost prijemny...

 
Petrinecka
Petrinecka
 14.2.2020 18:47

monicka234: A nevieš niečo poradiť?

 
monicka234
monicka234
 13.2.2020 20:17

Petrinecka: tam hlave pozeras na velkost a material...

 

Zvoľte stranu: 1-10 | 11-13