Chceš ľahšie zvládnuť PMS, menštruáciu aj ovuláciu? Vyskúšaj to s tréningami a jedálničkami z FEMINI VÝZVY.

V Bratislave vypukne najväčší športový kongres tejto sezóny

Už o dva týždne sa na medzinárodnom kongrese v Bratislave môžete tešiť na šesť hodín rôznych štýlov cvičenia s najlepšími športovými inštruktormi zo Slovenska a zahraničia. To si nemôžete nechať ujsť!

V Bratislave vypukne najväčší športový kongres tejto sezóny
19. FEB 2013

V sobotu 2.marca sa uskutoční druhý ročník slovenského medzinárodného kongresu Bratislava 2013 organizovaného Face Czech Academy. V tomto roku predstavia dve nové hviezdy svetového aerobiku. Francúzsky štýl v podaní Rémy Huleux, ktorý priletí z Paríža a španielskú hviezdu Carlosa Ramiresa, ktorý priletí z Tokia. 

Čo všetko na vás čaká

Vy, ktorí zbožňujete pohyb a tanec ale aj to, keď sa hodina stane jednou veľkou párty, určite si to nemôžete nechať ujsť! Kongres sa uskutoční v národnom tenisovom centre a spoluorganizátorom Face Czech je taktiež InPulse Fitness Academy. Začiatok je stanovený na deviatu hodinu ráno. Čaká na vás takmer šesť hodín cvičenia, v troch sálach súčastne. A je si z čoho vyberať!

Inštruktori Silvia Jané and Orazio Battiata z Talianska a Španielska, majú pre vás pripravenú svoju špeciálnu hodinu pod názvom "Fun aerobik pre všetkých"! Rovnako tak Lenka Velínská a Roman Ondrášek budú mať špeciálne aerobikové hodiny. Lukáš Kolek je veľmi známy svojimi skvelými choreografiami. Aktuálne trávi tiež veľa času štúdiom Yogy v Indii a dokončil svoje vzdelanie vo Stott Pilates. Lukáš dorazí, aby sa s vami podelil o nové metódy. Taktiež sa na vás tešia známe tváre akými sú Julio Papi a Vladimir Snezhik, zakladatelia cvičenia PortDeBras.  

Na kongrese budú mať zastúpenie aj slovenskí inštruktori. Tešiť sa môžete na Ivku Mojžíškovú, Milan Ondruša a Jana Galovičovú.

Ako bonus workshopy

Súčasťou tohto kongresu sú štyri workshopy:

28.2.2013 PORT DE BRAS® - INTRODUCTION COURSE/BASIC s Juliom Papi

1.3.2013 PORT DE BRAS® - INTERMEDIATE:UPDATE 1 s Juliom Papi

3.3.2013 PortDeBras Exercise Advanced 2 Course s Vladimirom Snezhikom

3.3.2013 BOSU CORE®-NOVÝ FORMÁT 2013 so SOŇOU BLAŽKOVOU

fc letak ii

Kongres je určený všetkým, ktorí si chcú dať poriadne do tela a spoznať nové štýly cvičenia. Určite by si ho nemali nechať ujsť ani inštruktori a tréneri, ktorí si môžu rozšíriť svoje obzory a získať tak hodnotnú inšpiráciu vo svojom ďalšom pôsobení. Vy, ktorí sa kongresu nemôžete zúčastniť, pre vás chystáme reportáže, rozhovory, videa. Ako mediálny partner akcie sa budeme snažiť preniesť k vám dojmy a atmosféru kongresu.

Na kongres môžete ísť aj zdarma, ak vyhráte v našej súťaži. Pripravili sme pre vás súťaž a piati z vás majú možnosť vyhrať jednu vstupenku. Viac o súťaži sa dozviete v našom príspevku Súťaž o vstupenky na medzinárodný kongres Bratislava 2013.


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - V Bratislave vypukne najväčší športový kongres tejto sezóny

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 3376
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.