Pridaj sa do Supershape LETNEJ VÝZVY, začať môžeš aj DNES!

V Bratislave vypukne najväčší športový kongres tejto sezóny

Už o dva týždne sa na medzinárodnom kongrese v Bratislave môžete tešiť na šesť hodín rôznych štýlov cvičenia s najlepšími športovými inštruktormi zo Slovenska a zahraničia. To si nemôžete nechať ujsť!

V Bratislave vypukne najväčší športový kongres tejto sezóny
19. FEB 2013

V sobotu 2.marca sa uskutoční druhý ročník slovenského medzinárodného kongresu Bratislava 2013 organizovaného Face Czech Academy. V tomto roku predstavia dve nové hviezdy svetového aerobiku. Francúzsky štýl v podaní Rémy Huleux, ktorý priletí z Paríža a španielskú hviezdu Carlosa Ramiresa, ktorý priletí z Tokia. 

Čo všetko na vás čaká

Vy, ktorí zbožňujete pohyb a tanec ale aj to, keď sa hodina stane jednou veľkou párty, určite si to nemôžete nechať ujsť! Kongres sa uskutoční v národnom tenisovom centre a spoluorganizátorom Face Czech je taktiež InPulse Fitness Academy. Začiatok je stanovený na deviatu hodinu ráno. Čaká na vás takmer šesť hodín cvičenia, v troch sálach súčastne. A je si z čoho vyberať!

Inštruktori Silvia Jané and Orazio Battiata z Talianska a Španielska, majú pre vás pripravenú svoju špeciálnu hodinu pod názvom "Fun aerobik pre všetkých"! Rovnako tak Lenka Velínská a Roman Ondrášek budú mať špeciálne aerobikové hodiny. Lukáš Kolek je veľmi známy svojimi skvelými choreografiami. Aktuálne trávi tiež veľa času štúdiom Yogy v Indii a dokončil svoje vzdelanie vo Stott Pilates. Lukáš dorazí, aby sa s vami podelil o nové metódy. Taktiež sa na vás tešia známe tváre akými sú Julio Papi a Vladimir Snezhik, zakladatelia cvičenia PortDeBras.  

Na kongrese budú mať zastúpenie aj slovenskí inštruktori. Tešiť sa môžete na Ivku Mojžíškovú, Milan Ondruša a Jana Galovičovú.

Ako bonus workshopy

Súčasťou tohto kongresu sú štyri workshopy:

28.2.2013 PORT DE BRAS® - INTRODUCTION COURSE/BASIC s Juliom Papi

1.3.2013 PORT DE BRAS® - INTERMEDIATE:UPDATE 1 s Juliom Papi

3.3.2013 PortDeBras Exercise Advanced 2 Course s Vladimirom Snezhikom

3.3.2013 BOSU CORE®-NOVÝ FORMÁT 2013 so SOŇOU BLAŽKOVOU

fc letak ii

Kongres je určený všetkým, ktorí si chcú dať poriadne do tela a spoznať nové štýly cvičenia. Určite by si ho nemali nechať ujsť ani inštruktori a tréneri, ktorí si môžu rozšíriť svoje obzory a získať tak hodnotnú inšpiráciu vo svojom ďalšom pôsobení. Vy, ktorí sa kongresu nemôžete zúčastniť, pre vás chystáme reportáže, rozhovory, videa. Ako mediálny partner akcie sa budeme snažiť preniesť k vám dojmy a atmosféru kongresu.

Na kongres môžete ísť aj zdarma, ak vyhráte v našej súťaži. Pripravili sme pre vás súťaž a piati z vás majú možnosť vyhrať jednu vstupenku. Viac o súťaži sa dozviete v našom príspevku Súťaž o vstupenky na medzinárodný kongres Bratislava 2013.


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - V Bratislave vypukne najväčší športový kongres tejto sezóny

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.