Pridaj sa do Supershape LETNEJ VÝZVY, začať môžeš aj DNES!

Sex ako príjemný spôsob chudnutia

Už ste vyskúšali všetko a stále nie a nie schudnúť? Pribúdajúce kilá trápia tak ako ženy, tak aj mužov. Blíži sa ples alebo nejaká akcia a vy sa už nemôžete na seba pozerať.

Sex ako príjemný spôsob chudnutia
17. SEP 2012
Chcete byť príťažliví a cítiť sa spokojne. No s nosením „kolesa“ okolo pásu to nikam nevedie. Všetci by sme chceli schudnúť bez akejkoľvek námahy alebo aspoň s minimálnou námahou, ktorá nás uspokojuje. Aj napriek tomu stále vyhľadávame rôzne účinné diéty alebo navštevujeme posilňovne, kde vynakladáme veľké úsilie, aby sme dosiahli svoj cieľ. Tak prečo neskúsite ísť na to jednoduchšie? „Presexujte“ sa do postavy, po akej túžite!


Sex zvíťazil nad športom

Každý z vás miluje posteľ a najmä vtedy, ak sa tam odohráva divoké milovanie s vašim partnerom. Je to výborné miesto, ktoré sa môže rázom premeniť na hotovú posilňovňu. Mnohé páry vnímajú posteľ ako jediné miesto oddychu, či miesto celodenného lenošenia počas víkendu. Ale to treba urýchlenie zmeniť, pokiaľ nechcete mať na posteli preležaniny či štyri „kolesá“ okolo pásu. Sex je ako každá činnosť, ktorá môže prispieť k chudnutiu, pokiaľ neide o päťminútového misionára každý deň. V takomto prípade veľa kalórií nespálite. Milovanie sa považuje za najefektívnejšiu aktivitu na spálenie nadbytočných kalórií, ktorá vyhráva aj nad korčuľovaním, bicyklovaním alebo tenisom. Tak prečo si nedopriať vášnivého milovania, pri ktorom sa „presexujete“ do dokonalej postavy?

Kámasútra - vyber si tie správne „cvičenia“

Je mnoho spôsobov ako zefektívniť kvalitu milovania, aby ste chudli a posilňovali vaše rizikové partie. Nie je totiž milovanie ako milovanie. Sú polohy, pri ktorých posilňujete celé telo alebo sa zameriavate skôr len na určité partie, ktoré vás deprimujú. Stačí, že pri ľahu trochu nadvihnete zadoček a už posilňujete stehenné a sedacie svaly. Pre mužov je dobré kardio, ak si vezmú ženu na ruky, žena si dá nohy okolo jeho pásu, pekne si ju oprie o dvere a v stoji si to poriadne vychutná a doslova vypotí. Skúste si prezrieť pár obrázkov z kámasútry, aby ste sa inšpirovali k „cvičeniam“, ktoré by pomohli k dosiahnutiu krajšieho tela. Takisto si tým spestríte sexuálny život, pretože čím viac cvičení, tým viac erotických polôh a tým viac sexuálneho pôžitku a skúseností.

Strava ako afrodiziaká

Keďže teraz je milovanie pre naše chudnutie také dôležité, je potrebné, aby sme mali dostatočný príjem dotykov a „cvičení“. Avšak nie vždy sú naše sexuálne túžby také silné, najmä ak prichádzame z práce poriadne vyčerpaní. Vtedy vymieňame leňošenie za vzrušujúci zážitok a prospešný pohyb. Afrodiziaká sú látky na prírodnej báze, ktoré vám navodia sexuálne chute aj počas najväčšej únavy. Najmä u mužov sa po užití afrodiziaka nedá zakryť ich zvýšený záujem. V potrave sa afrodiziaká nachádzajú napríklad v čokoláde, ktorá vám dodá aj prísun potrebných cukrov na intenzívne milovanie. Takisto ak si chcete dopriať trošku vášnivého horúceho sexu, ochutnajte chilli, ktoré prekrvia vaše pohlavné orgány, čím vás výborne rozvášnia.

Ak uvažujete nad tým, že siahnete po niečom ešte účinejšom, sexshop ponúka veľký výber afrodiziák pre žien a mužov. Tie zaručene nesklamú, keďže vás stimulujú k väčším sexuálnym výkonom a zlepšia váš sexuálny život. Milovanie sa stane pre vás úžasnou posilňovňou a diétou, a takisto poradňou, ktorá vás s partnerom ešte viac zblíži ako doteraz.

Zdroj: PR článok

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Sex ako príjemný spôsob chudnutia

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.