Pridaj sa do Supershape LETNEJ VÝZVY, začať môžeš aj DNES!

Posuňte váš beh aj sebavedomie na novú úroveň

redakcia

Pred necelým polrokom priniesla značka adidas na trh exkluzívny model bežeckých tenisiek UltraBOOST X navrhnutých špeciálne pre ženy. Teraz prichádzajú v novom farebnom prevedení. Nové UltraBOOST X v pútavej modrej farbe ponúknu ženám možnosť  počas behu odlíšiť sa od ostatných.

Posuňte váš beh aj sebavedomie na novú úroveň
23. JUN 2017

Bežecká sezóna je v plnom prúde, a vy ste ešte stále nenašli ten správny outfit, v ktorom sa nie len dobre cítite, ale dodáva vám aj na sebavedomí? Ružová, čierna, šedá, všetko farby, ktoré zaplavujú bežecké outfity. Odlíšte sa z davu bežkýň pútavým dizajnom tmavomodrých tenisiek UltraBOOST X,  s ktorými podáte tie najlepšie bežecké výkony.

adidas 2

Zdroj fotografie: adidas, PR

Pútavý dizajn vs. dokonalá funkčnosť

Dizajn tenisiek UltraBOOST X vychádza z prirodzenej siluety ženského chodidla a zabezpečuje jeho maximálnu podporu počas behu. Vďaka inovatívnej technológii ARAMIS adidas dokázal určiť, v ktorých miestach potrebuje ženské chodidlo najväčšiu podporu počas behu a kde, naopak, potrebuje priestor pre voľný pohyb. 

Priedušný pletený zvršok tenisky Primeknit príjemne obopína chodidlo, no zároveň ho nelimituje v pohybe. Špička modelu je vyrobená z výpletu, ktorý je najpriedušnejší z celej tenisky, čo ocenia vaše chodidlá najmä počas horúcich letných dní. 

adidas 4

Zdroj fotografie: adidas, PR

S teniskami UlTRABOOSTX sa nemusíte báť ani tvrdého mestského terénu, s medzipodrážkou tvorenou techonológiou BOOST™ to hravo zvládnete. Ich mäkké výplne nielen dopady tlmia, ale aj odovzdávajú energiu späť. Tenisky UltraBOOST X sa jednoducho neustále prispôsobujú meniacemu sa tvaru ženských chodidiel počas behu.

Posilnite svoje sebavedomie behom v teniskách, ktoré vás nesklamú ako po dizajnovej, tak po funkčnej stránke. Prekvapte, odlíšte sa a ukážte nielen milovníčkam behu, že modrá farba v spojení s inovatívnou technológiou má miesto aj medzi exkluzívnymi ženskými športovými kúskami. Prekonávajte svoje limity a dosahujte čo najlepšie výkony práve s teniskami UltraBOOST X v tmavomodrom prevedení. 

Už túto sobotu 24.6. majú vybrané médiá spolu s bežkyňami z adidas Runners komunity a ich kolegyňami z adidas Runners Viedeň možnosť získať prvé exkluzívne tenisky UltraBOOST X. Z Bratislavy do Viedne budú totiž bežať originálnu štafetu, ktorou adidas poukazuje na prepojenie adidas Runners komunít, ktoré spájajú nadšencov behu po celom svete.  Vo Viedni okrem nových tenisiek čaká na bežkyne príjemný program s profesionálnymi trénermi.

adidas 3

Zdroj fotografie: adidas, PR

Tenisky adidas #UltraBOOSTX v tmavomodrej verzii budú dostupné od 29.júna v značkových predajniach adidas v Bratislave – SC Aupark, SC Eurovea, SC Central, OC Retro a na www.adidas.com/ultraboost_x za cenu 180 €.

Zapojte sa do diskusie na @adidasrunning na Facebooku a na Instagrame.

 

Zdroj titulnej fotografie: adidas, PR

 

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Posuňte váš beh aj sebavedomie na novú úroveň

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.