Nezmeškaj začiatok LETNEJ VÝZVY, začíname už 20.5.!

Objavte samu seba na konferencii Inspired Woman 2013

Jana Šimkovičová

Túžite prežiť víkend, kedy budete mať možnosť spoznať množstvo výnimočných a inšpirujúcich žien? Potom si nenechajte ujsť konferenciu, ktorá vám pomôže objaviť aj samé seba. Je určená všetkým ženám, ktoré chcú od života viac! Ako mediálny partner vám predstavujeme konferenciu Inspired Woman 2013.

Objavte samu seba na konferencii Inspired Woman 2013
26. FEB 2013

Dnešné ženy sú iné. Na rozdiel od minulosti sa väčšina z nich zmieta medzi kariérou a rodinou. Snažia sa skĺbiť rodinu, domácnosť a svoje túžby, ktorými je často krát snaha robiť prácu, ktorá napĺňa a uživí. Môže byť ale takto zaneprázdnená žena šťastná a vyrovnaná? Nestráca pri tom zhone samu seba a svoju rodinu? Môžem byť dobrou matkou, ženou aj šéfkou? Kde nabrať silu a energiu? Ako byť šťastnou a vyrovnanou?

Ak si dennodenne kladiete takéto alebo podobné, odpovede môžete nájsť medzi stovkami iných a inšpirujúcich žien na konferencii Inspired Woman 2013. Nejde o podujatie, ktoré sa bude venovať len kariére a úspechu ženy. Cieľom je zachytiť ženu ako celok a zdôrazniť, že byť ženou je úžasné.

Organizátorka Miroslava Peťková nám priblížila, ako poňala celú konferecniu: „Táto konferencia je trochu inak zameraná než tie, ktoré tu boli doteraz. Nechceli sme sa venovať iba kariére ženy, ktorá je na jednej strane dôležitá a u mnohých žien na prvom mieste. Ja sama som terapeutka, zaoberám sa holistickými terapiami. Zaujíma ma celkové zosúladenie ženy ako myseľ, telo a duch. Preto som chcela, aby sme sa touto udalosťou venovali žene ako celku. A aby si každá žena, ktorá konferenciu navštívi, našla to, čo ju najviac zaujíma.“

A dodáva: „My ženy sme úžasné bytosti. Sme stvoriteľky, privádzame život na svet. Máme v sebe úžasnú silu, energiu, ale aj schopnosti, o ktorých veľa žien ešte nevie. A práve preto je čas znovu ich objaviť. „

Trvanie konferencie je stanovené na tri dni. Počas troch dní, kedy bude konferencia prebiehať sa účastníci môžu tešiť na 26 prednášajúcich zo Slovenska a zahraničia. Vypočuť si budú môcť prednášky na témy ženská energia, cykly, sexualita, pôrody, vzťahy, materstvo, terapie, úspech, potenciál, kariéra a zdravie.

Ani téma kariéra ženy však neostane nepovšimnutá. Na konferencii sa tejto oblasti budú venovať prednášajúci ako Bea Beková, Andrea Vadkerti a Lýdia Sirotová.

Nebudú chýbať ani témy zdravého stravovania. Jednou z prednášajúcich bude Slovenka Iva Hrbalova z Banskej Bystrice, ktorá sa venuje zdravej výžive a bio potravinám. Zaujímavým hosťom je určite Suzy Dior, pôvodom Britka venujúca sa biochémii. Rozprávať bude o analýze živej krvi, na základe ktorej dokáže určiť, akému jedlu by ste sa mali vyhnúť a naopak čo jedávať môžete. Prednášku z oblasti pohybu a cvičenia bude mať Simona Gajdošíková zo štúdia ISIS.

Okrem zaujímavých prednášok môžu účastníci absolvovať pripravené workshopy alebo si oddýchnuť pri premietaní tematických filmov. Súčasťou konferencie je aj ocenenie Inšpiratívna žena Slovenska 2013. Poznáte vo svojom okolí inšpirujúcu ženu? Nominujte ju a umožnite jej tak získať nádherné ocenenie.

Organizátori sa už teraz tešia z vysokej návštevnosti, ktorú tvoria ženy z celého Slovenska. Ak ste otvorená novým možnostiam, máte chuť zdokonaľovať sa a rásť na všetkých úrovniach svojho bytia, táto konferencia je určená práve vám.

V role mediálneho partnera konferencie vám postupne prinesieme zaujímavé príspevky v podobe reportáži a rozhovorov. Inspired Woman 2013 je intenzívny víkend pre všetky ženy, ktoré chcú od života viac. Pre ženy, ktoré sú otvorené novým možnostiam, ktoré sa chcú neustále zdokonaľovať a rásť na všetkých úrovniach svojho bytia, pre ženy, ktoré cítia, že majú tomuto svetu veľa čo dať, že dokážu pretvárať nielen svoj život, ale aj svet okolo seba.


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Objavte samu seba na konferencii Inspired Woman 2013

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.