Pridaj sa do Supershape LETNEJ VÝZVY, začať môžeš aj DNES!

Fotoreportáž: Špičkoví inštruktori sveta to roztočili na športovom kongrese v Bratislave

Jana Šimkovičová

Slovensko má za sebou najväčší športový kongres tejto sezóny. Organizátori pozvali známych svetových prezentérov, ktorí to spolu s účastníkmi riadne roztočili. Ako inak, boli sme pritom a prinášame vám informácie priamo z kongresu.

Fotoreportáž: Špičkoví inštruktori sveta to roztočili na športovom kongrese v Bratislave
8. MAR 2013
V sobotu, 2.3.2013 sa konal najväčší športový kongres tejto sezóny, ktorý organizoval Face Czech Academy. Zišlo sa tam vyše 220 cvičenia chtivých ľudí, na ktorých čakalo šesť rôznych hodín cvičenia v troch sálach.

 

Lákadlom kongresu boli svetoví športoví prezentéri, ktorí k nám prišli z rôznych kútov sveta. A že to poriadne roztočili, o tom svedčia nasledujúce fotky a videá. Ako mediálny partner podujatia vám prinášame nasledujúcu fotoreportáž.

 

Očakávanými inštruktormi kongresu boli Carloz Ramirez zo Španielska a Francúz Rémy Huleux, ktorí doslova roztancovali najväčšiu sálu svojimi hodinami aerobic dance a step dance aerobic.

 

fck

Carlos Ramirez

 

fcki
Rémy Huleux

 

fckvii

 

Hodinu dance aerobicu premenili na jednu veľkú párty inštruktori Lukáš Kolek, Silvia Jané a Orazio Battiato. V trojici to ide lepšie :)

 

fciii

 

Konges nebol len o aerobicu. Zdatnejší cvičenci mali možnosť zamakať si na kondičných cvičeniach u trénerky Soni Blažkovej, ktorá na kongrese viedla hodinu Total Body & Strech a BOSU Functional Challenge. Do tela ste si mohli dať aj so slovenskou inštruktorkou Janou Galovičovou, ktorá účastníkov potrápila na hodine Pump Workout.

 

fc iv

Soňa Blažková

 

fckv

Jana Galovičová

 

fckviii

 

Čas a priestor bol vyhradený aj Body&Mind cvičeniam. Skvelé zastúpenie malo PortdeBras, keďže sa kongresu zúčastnil priamo jeho zakladateľ Vladimír Snezhik. Pilates a jogu reprezentoval známy český inštruktor Lukáš Kolek.

 

fckvi

Lukáš Kolek

 

Zdroj foto: Archív Face Czech Academy

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Fotoreportáž: Špičkoví inštruktori sveta to roztočili na športovom kongrese v Bratislave

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.